•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Проблеми програм націоналістичних партій.

Автор Повідомлення
Чорний


Повідомлень: 5898
Звідки: Лемберґ, Галичина

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2006, 22:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Курт Оберст написав:
Нажаль лише вибори вкажуть чи самодостатня була програма Свободи чи ні. ВПовторюся, ігнорування певного сегменту життя українства знижує цінність будь якого руху.

Зараз поясню. Я поняття ПР. Ми не наберемо 40% (наразі), тому треба не розпорошуватися і трішки сподобатися всім, а сподобатися нашій електоральній ніші настільки, що б проголосували. А нашій електоральній ніші вже економічні програми сидять в печінках, разом з дешевою ковбасою разом.

_________________
Тут все просто - перемагають перші, потім другі, потім знову перші, а потім приходить Чорний...
Олег Тягнибок: Чорний - то страшна людина! (Харків, 28/09/2008)
Курт Оберст


Повідомлень: 25
Звідки: Україна, м. Київ

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2006, 15:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо іти за вашим шляхом так це станадартно нбирати 0,0000 з гаком відсотків на виборах і у будь якому рахі не проходити у парламетн. Більшість так званої електоральної ніші не вагаючись віддасть за ВО Вобода свої голоси. Але їх буде занадто мало щоб змінити ситуацію.

_________________
Не кожен воїн є націоналістом, але кожен націоналіст має бути воїном!!!

Курт Оберст, СС гауптштурмфюрер, 9-й панцергренадерський полк СС "Вестланд", 5-та танкова дивізія СС "Вікінг".
Вареник


Повідомлень: 2548
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 09 березня 2006, 10:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_578.php

_________________
Хто не знає мети – той не може знайти дороги.
Курт Оберст


Повідомлень: 25
Звідки: Україна, м. Київ

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2006, 19:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

О, а от тепер питань стало набагато менше. Проте одне таки залишилося. Чого ця програма не була задекларована раніше? Чому не було познайомлено з нею широкий загал?

_________________
Не кожен воїн є націоналістом, але кожен націоналіст має бути воїном!!!

Курт Оберст, СС гауптштурмфюрер, 9-й панцергренадерський полк СС "Вестланд", 5-та танкова дивізія СС "Вікінг".
Чорний


Повідомлень: 5898
Звідки: Лемберґ, Галичина

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2006, 20:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Курт Оберст написав:
О, а от тепер питань стало набагато менше. Проте одне таки залишилося. Чого ця програма не була задекларована раніше? Чому не було познайомлено з нею широкий загал?

Ну тому що це не виборча програма.

Виборча програма це ПЗ.

А ця - це загальна.

А вибори - це ПЗ. На жаль.

_________________
Тут все просто - перемагають перші, потім другі, потім знову перші, а потім приходить Чорний...
Олег Тягнибок: Чорний - то страшна людина! (Харків, 28/09/2008)
тарасівець


Повідомлень: 5
Звідки: м.Київ

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2006, 23:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До української Програми розвитку "Спільна дія",
деякі життєві погляди на сьогодення. ,

Світом правлять не люди, світом правлять ідеї! ( вислів невідомого філософа)
Що таке національна ідея?

Щоб щось мати треба захотіти. … . .
Кожна повноцінна, здорова нація має своє бачення національної ідеї(кращого життя своїх членів), закладеної в національній культурі, звичаях, традиціях та способі життя.
Досягнути цього можна тільки шляхом активного усвідомленого захисту своєї культури, прикладення зусиль, жертовності та віри в реальність досягнення поставленої мети. (Національних інтересів). . . . . .
Для того, щоб було діло - повинна бути правильно сформульована мета - Програма дій. Знаємо мету -знаємо шлях. Відповідно - і словом, і ділом!
В залежності від наявних можливостей та способу життя національні ідеї одних націй передбачають досягнення мети власною працею, інших націй - за рахунок результатів праці інших. Це вічний закон суспільного життя.
Поєднати ці інтереси практично неможливо. Консенсунс між ними - це утопія, обман.
Культура українців ніколи не зазіхала на чуже. Споконвічно виховувала повагу до результатів своєї творчої праці.

Вважаю, що життя - це споконвічна боротьба Добра і Зла, Світла і Пітьми. Культура впорядковує життя народу, виробляє власні світоглядні засади та впливає на розвиток суспільства в гармонії з природою, виступаючи проти негативних проявів зла і його носіїв. Мова основний інструмент захисту інтересів нації, що цементує культуру. Тільки той народ має право на життя, який здатен захистити свою культуру, мову та своїх провідників, лідерів кращого життя. Місце людини, сім”ї, роду, нації, держави у світі залежить від їх уміння і здатності виборювати свої права та ефективно працювати. Право посідати лідируюче місце у світі не дається, а виборюються спільними організованими зусиллями. Адже ніхто нічого не зробить для нас і за нас. “…Той буде вільним, хто звільниться сам, кого звільнять - в неволю візьмуть” писала Леся.Українка.

Нації, які не здатні організуватись на засадах патріотизму, взаємовиручки, взаємодопомоги та єдиномислія навколо спільної мети - Програми дій та своїх лідерів для захисту культури, способу життя та держави, винищуються сильнішими, виконуючи їхні підступні, спотворені та фальшиві, ідеї .. . стаючи їх рабами. . . ..
Метою штучно створеної нації - радянських людей(нових українців) являється тупікова ідея споживацтва( матеріалізму) - бізнесу, продажності, п"янства, розпусти, наживи, ситого бездуховного життя, фарисейства та інш. Що в кінцевому результаті приводить такий народ до єдиного –самознищення . . . .Руками так званих олігархів ….
На сьогодняшній день існуючий стан електорату задовільняє і, відповідно підримується основними лідерами виборчих "Перегонів"(мегаблоком олігархів за словами І.С.Плюща), послідовниками сил зла старої системи влади та зрадниками національних інтересів(свідомими і несвідомими), які для збереження свого стану, спекулюючи довірливостю народу(не задумуючись над тим, що їх самих та їх нащадків чекає в майбутньому) безвідповідально пропонують різні популістичні ідеї, не пропонуючи зрозумілої, обгрунтованої програми дій.
Існує неписаний Закон життя - народ має таку владу, яку заслуговує.
"...Вищі сили не визнають людського нейтралітету. Тих, хто їм не сприяє через незнання чи недовіру, зараховують до тих, хто їм протидіє. Усі люди в такий спосіб беруть участь в боротьбі вищих сил як не по один, так по другий бік..." (Тарас Кінько, благодійний фонд "Місія інтелектуальних ініціатив"). . . . . .
На сьогодняшній день заслуговують на увагу тільки декілька партій, які могли б реально бути виразниками і захисниками інтересів народу і відповідно мати його підтримку, якби вони виступали в єдиному блоці спільних дій Програми розвитку української культури, як єдиної умови розвитку економіки та заможності народу та не вели спотворений , неукраїнський спосіб життя.

Ефективна діяльність була б можлива тільки при умові виконання заповіту нашого Пророка

"...А всім нам вкупі на Землі єдиномисліє подай та братолюбіє пошли...".

Та

«… Якби ми вчилися так як треба, то і мудрість би була своя…»Можу з впевненістю стверджувати - українців в черговий раз розвели і розводять.Оцінка ситуації в Україні, про яку офіційно, належним чином було повідомлено Президента України, Верховну Раду України, Генпрокуратуру України, Верховний суд, уповноваженого з прав людини ВРУ, Міністра юстиції України , прем"єр - міністра України, керівників партій Мегаблоку олігархів і яка ніким з них не була спростована .В Україні відсутня державна Програма розвитку та державницька патріотична ідеологія. В той же час планомірно, системно руйнується українська культура та економіка. Як наслідок:

а) Системно та планомірно знищуються незалежні громадські організації національно-патріотичного спрямування - основи державності;

б) Президент позбавлений можливостей гаранта Конституції України;

в) В Україні відсутня справжня система захисту прав громадян;

г) Прокуратура і суди поставлені на захист інтересів олігархів та антинародних сил;

д) Відсутність впливових, незалежних, економічно самостійних національно- патріотичних сил державницького спрямування.

В Україні існують всі причини і умови для існування системи корупції державних службовців, як наслідок системних порушень владою законів та Конституції України, міжнародних законів з прав людини та геноциду титульної нації на життєвому прикладі братів Дмитренків та громадської організації КМСС "Світоч".

Даним зверненням уповноважую (і буду вдячним) за поширення даної інформацію в доступний Вам спосіб

Враховуючи наведене

Прошу:
Надати власну оцінку моїх думок.( в додатку).В доповнення до висловлених думок пропоную ознайомитись із матеріалом «Громадою обух сталить , або у боротьбі гартується сила народу» на стор.10 газети «Українське слово» №12 від 22-28 березня 2006р.З повагою,

голова Київської міської Спілки споживачів "Світоч",

координатор української Програми розвитку Спільна дія"
Микола Дмитренко

_________________
тарасівець

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET