•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

євреї

Автор Повідомлення
Сергій1971

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2008, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://jamber.info/blogs/comment/6457.html
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2008, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:)

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2008, 14:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

...хоча з євреями особисто, здається, не знайомий

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Миланка

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2008, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Жиди повсюди... Грррррррр....

Глюк

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2008, 15:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

а чи не час задуматися, жиди роблять маленькиз роботів розміром з щура який має рушницю, а а багато українців не можуть зрозуміти розвод з доларом...

Переможців не судять, а до переможених нікому немає діла.
Вареник

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2008, 16:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Щось я тим двом вченим жидам з універу Юти не довіряю.

Пулюй відкрив Х-промені, Патон зварив міст, Ціолковський і Корольов в космос людину відправили. Жиди найрозумніші тому, що придумали як гарно дурити гоїв? Вони не найрозумніші, воно просто напросто рідкісні підараси, тому їх і ганяли по всіх країнах у всі часи. Зараз і з українською економікою доскачуться. То ж готуйтеся, добродії, до кришталевої ночі.

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008, 17:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Не вірю. Найхитрожопійший - це правда.
Але існує і інше прислів'я: "Там де хохол пройшов, жиду намає чого робити".

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008, 18:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Джихад Джаббаров написав:

Це перероблене. Насправді - "де вірменин пройшов, - жиду робити нічого".
Вареник

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2008, 09:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вернидуб написав:
Джихад Джаббаров написав:

Це перероблене. Насправді - "де вірменин пройшов, - жиду робити нічого".
тм де ахметов пройшов

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2008, 14:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

те що євреї хитрі і згуртовані..нам в цьому треба в них повчитись..а як вони один одного захищають..будь-який інцидент з євреєм - антисемітизм :)
Лев

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2008, 20:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Щось я тим двом вченим жидам з універу Юти не довіряю.

Пулюй відкрив Х-промені, Патон зварив міст, Ціолковський і Корольов в космос людину відправили. Жиди найрозумніші тому, що придумали як гарно дурити гоїв? Вони не найрозумніші, воно просто напросто рідкісні підараси, тому їх і ганяли по всіх країнах у всі часи. Зараз і з українською економікою доскачуться. То ж готуйтеся, добродії, до кришталевої ночі.

+
Жидівська "мудрість" - міф, запущений самими ж жидами. Його мета - оправдати незаслужено високе становище жидів у нежидівських суспільствах:
- Чому у ВР України більшість нардепів - жиди, коли їхня частка серед населання становить всього 0,2%???
- Да патаму шо "Какой у нас талантлівий мальчік!!!" (наприклад Яценюк:).

Насправді все це - методична самореклама.
Яких ви знаєте композиторів-жидів світового імені (крім Мендельсона з його розрекламованим маршем)?
Яких ви знаєте великих філософів (крім, здається, Спінози)?
Яких ви знаєте видатних мистців (Шагал зі своїми наркотичними маревами ні біля Бойчука, ні біля Архипенка і близько не валявся)?
Те саме - у будь якій галузі науки чи культури. Окрім, хіба що пересмішництва. Тут жиди дійсно спеціалісти (Ільф і Петров, Хазанов, Галкін тощо:)

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2008, 20:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лев написав:
коли їхня частка серед населання становить всього 0,2%???

Це дані перепису. Я думаю що жидів явно більше, а ше всяких "напівкровок"...)

Мені молодим помирати
Інок

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2008, 08:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Саме жиди э найголовніша проблема українських злиднів. Доки у владі буде знаходитись хоча б один жид, український народ не буде знати спокою на своїй землі.
Глюк

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2008, 16:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

але зараз жиди придумали нову фішку, ну не така вона і нова але заплановано якраз в 2009-2010
http://www.cinecinecine.com/index.php/2008/10/23/el-video-del-amero-%C2%BFverdad-o-mentira/
http://www.amero.am/
поспішайте побачити поки не забанили...

Переможців не судять, а до переможених нікому немає діла.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2008, 18:54 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Так Собі написав:
...хоча з євреями особисто, здається, не знайомий
Тоді спробуйте познайомитись заочно з досить типовим екземпляром :
Вадим Кайзерман - тайный правитель ГНАУ

Цитата:
Вообще, Кайзерман удивительно живуч и устойчив прежде всего благодаря тому, что старается дружить со всеми. Он одновременно человек «СКМ» Рината Ахметова и ИСД Виталия Гайдука, он, по его словам, «кормит с рук» нынешнего секретаря СНБОУ Раису Богатыреву и методично спаивает руководителя ГНАУ Сергея Буряка.
........
А угождать Кайзерман умеет. Тут ему нет равных. Науку угождать он впитал с молоком матери, Иды Александровны и папы Александра Яковлевича (ныне проживающего во Флориде). Папа – опытный работник советской торговли, на колбасе сделал целое состояние. Снабдил им младшего сына Евгения, который выехал в Штаты и вывез родителей. Теперь сын дряхлеющего папы, полный сил и энергии Евгений, обитающий в Корал-Спрингс, является основным хранителем богатств Вадима.

Деньги стекаются к Кайзерману – ручьем. В результате его виртуозных усилий, Буряк одну неделю – на работе, вторую – на море. А Вадим Александрович работает без перерыва, как хорошо смазанный (точнее, подмазанный), часовой механизм.

Расставив своих людей на должностях в центральном и региональном аппаратах (см. первую часть), он заставляет их работать в поте лица, и трудится сам. Кайзерман лично контролирует возмещение НДС ряду подставных фирм Донецкого региона.

http://sprotiv.org/?cat=articles&id=1226402460

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"