•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Полтава б'є байдики!

Автор Повідомлення
Ґонта

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2006, 16:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаAIMYahoo MessengerMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні!
У Полтаві осередок ВО"Свобода" мертвий!
За останніх пів року не було проведено жодної акції, не було наліплено жодного плакату.
Про "Свободу" на Полтавщині знає може відсотки три-чотири населення. Інші просто роблять круглі очі, почувши прізвище Тягнибока.
Зараз, ми реєструємо міський відділок у Миргороді. Розклеїли плакати по місту. В моїй крамниці висять плакати Тягнибока. Будемо роздавати буклети тощо.
А полтавський осередок можна взагалі ліквідувати, бо він нічого не робить!!!
Розумієте, тих кількох тисяч голосів, які Тягнибок міг набрати на Полтавщині (якби було проведено нормальну рекламну компанію), може не вистачити для проходу у ВР...

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2006, 20:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гонто, ми зараз у Миргороді, можемо поспілкуватися. Як із тобою звязатися?
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2006, 20:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Два хлопця з Долинської "Свободи" зараз є в Полтаві. Один з них переїхав на постійне місце проживання. Якщо хтось з полтавчан зацікавиться, скину телефон по мейлу.
Панас

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2006, 11:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо можна, то скинь мені, будь ласка, на kostur@list.ru
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2006, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Панас написав:
Якщо можна, то скинь мені, будь ласка, на kostur@list.ru

Скинув, перевір пошту.
Панас

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2006, 19:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прийшло.
Дуже дякую!
Ряст

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2007, 22:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Довелося побуватив Лубнах, зглядно зі світоглядом. Жахнувся від антиукраїнської дикості. Виходить, що в Лубнах відмінили українське законодавство на догоду меру від УНП та ще декому. Не зголошуючись до нахабства, зволю запевнити за собою право захищати інтереси українців в Лубнах.
Ряст

ПовідомленняНаписане: 15 березня 2007, 22:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лубни мають можливість відновити законність. 16 березня в Лубенському мыськрайонному суды продовжувався розгляд цивільної справи про захоплення КП "Послуга" особами, близькими до мера Лубен Коряка. Однією з співзасновниць КП є Оксана Кобильченко, членкиня ВО "Свобода", яка з маленькою дитиною змушена була перебратися у Васильків. Її інтереси представляв голова Васильківської РО ВО "Свобода" Леонід Ковальчук. Підприєство захоплено кілька років тому, два дні тому з нього вивезено технічне устаткування. Тому громом для лубенських "рейдерів" стала ухвала Верховного суду України про зупиненння виконаннь всіх сдових рішень в цьому спорі, як теких, що не відповідають законодавству.
Ситуація майже фантастична, на 17 березня було призначено ліквідацію банківського рахунку та анулювання печатки.
Розголос суду в Лубнах значний. Лубенчани побачили, що під прапором Свободи можна перемагати беззаконня, навіть в особах родини мера.
Stem

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2007, 12:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Треба підтримати хоч якось!!!!
Ряст

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2007, 21:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наступне судове засідання призначено на 9 квітня. Вже є домовленість про спільну акцію з місцевим НРУ. Встановлюємо контакти з полтавськими свободівцями.
Спрага

ПовідомленняНаписане: 23 березня 2007, 14:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Справді, про "Свободу" та її діяльність в Полтаві майже не чути. З джерел інформації - тільки Інтернет.

Скажіть, як я можу долучитися до роботи? Живу в Полтаві.

ПовідомленняНаписане: 23 березня 2007, 14:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Спрага написав:
Справді, про "Свободу" та її діяльність в Полтаві майже не чути. З джерел інформації - тільки Інтернет.

Скажіть, як я можу долучитися до роботи? Живу в Полтаві.

На день Злуки цього року голова Полтавської міської організації по телебаченню виступав. Якийсь там круглий стіл був. В Київ 14 жовтня їздили. Це тільки те шо я знаю. А може більше ніц і не робили. :)

тел. для контактів: 80667759319 (Василь Хомин).

Мені молодим помирати
Ряст

ПовідомленняНаписане: 09 квітня 2007, 16:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Судове засідання в Лубнах не відбулося з вкрай банальної причини, сьлглжні святковий день, а отже - суди не працюють. Знав про це й суддя, який зумисне призначив розгляд справи на вихідний день. Звернення до суддді та голови суду про неправомірні дії залишилися без відповідей. Дата наступного засідання не призначена. Таким є правосуддя на Полтавщині.
Готую свободівські листівки для Лубен, головна ідея - перейменувати пам"ятник Василю Чапаєву (є ще й такий в місті під захистом мера від УНП) на пам"ятник меру Василю Коряку за спільні методи у вирішенні питань чужої власності. Після погодження з Полтавою поширимо через міський сайт Лубен, рухівську газету та розклейку.
Спрага

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2007, 10:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
На день Злуки цього року голова Полтавської міської організації по телебаченню виступав. Якийсь там круглий стіл був. В Київ 14 жовтня їздили. Це тільки те шо я знаю. А може більше ніц і не робили. :)

тел. для контактів: 80667759319 (Василь Хомин).

Кайзере, дякую. Зв'яжусь найближчим часом, досі не мав вільного часу.

ПовідомленняНаписане: 24 квітня 2007, 13:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Спраго, заходь на patriotukr.org.ua. Якщо зацікавишся, то можемо зконтактуватися, бо я буваю в Полтаві регулярно.

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,