•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Україна для корінних УКРАЇНЦІВ!!!

Автор Повідомлення
СВВ

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2007, 13:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я не припускаю відсталості нації, просто нація свідомо чи несвідомо віддала пріоритетні напрями знання в руи в кращому випадку лібералів.
ВПК наш взагалі сидить глибоко в сраці; всі тільки те й роблять, що новобранців б'ють і кнопки на застарілих установках протирають. Чи, може, ви вважаєте, що війна зараз буде робитися сокирами та вилами? Я сумніваюся. Для війни мають бути ВЕЛИЧЕЗНІ асигнації на фізику, матеріалознавство, хімію, кібернетику.
А то ми перетворилися в людей, які схожі на Гаваї в США - на островах щось є в матеріальному плані, плюс багата фолк-культура. Якраз країна для туристів, без можливості мати свою особисту думку. А якщо і є думка, то вона сприйматиметься теж як PR-хід для приваблення туристів.

Тому варто не штампувати менеджерів і лінгвістів, які не можуть нічого зробити суттєвого (робити менше, але краще!), а технарів.
Єдина проблема - забезпечити їм гідні умови життя. Бо я вже зараз сумніваюся, чи варто за 400 грн стипендії сидіти в аспірантурі серед забитої непрацездатним обладнанням і підстаркуватими бабусями лабораторії, коли є можливість працювати за обладнанням вартістю 200 тис. євро, отримуючи 2 тисячі в місяць. Це моя особиста трагедія, так домовити. Але тут я об'єктивно нічого не зможу суттєвого зробити. Навіть моя діяльність за ордоном, як на мене, оже принести більше користі нації. :(

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2007, 14:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
Чи, може, ви вважаєте, що війна зараз буде робитися сокирами та вилами? Я сумніваюся. Для війни мають бути ВЕЛИЧЕЗНІ асигнації на фізику, матеріалознавство, хімію, кібернетику.

А ви думаєте що вона буде фізикою робитися? Минуле століття. Війни сучасності - це економічні та інформаційні.

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2007, 11:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
Я не припускаю відсталості нації, просто нація свідомо чи несвідомо віддала пріоритетні напрями знання в руи в кращому випадку лібералів.

нація їх не віддавала - Україна була колонізована одною з найдикіших імперій в світі. З таким сусідом люба б "розвинута" нація не впоралась (як приклад - де зараз Прусія?)

СВВ написав:

Чи, може, ви вважаєте, що війна зараз буде робитися сокирами та вилами? Я сумніваюся. Для війни мають бути ВЕЛИЧЕЗНІ асигнації на фізику, матеріалознавство, хімію, кібернетику."

для можливої світової війни або війни за мегаресурси на кшталт Іраку то так, але для локальних антиколоніальних конфліктів, особливо на кордоні ЕС, наряд чи. І помаранчева і інші "бархатні" революції тому приклад.

СВВ написав:
А то ми перетворилися в людей, які схожі на Гаваї в США - на островах щось є в матеріальному плані, плюс багата фолк-культура. Тому варто не штампувати менеджерів і лінгвістів, які не можуть нічого зробити суттєвого (робити менше, але краще!), а технарів.."

в тому можу Вас лише втішити що в москалів ще гірше, грошей купа але наука в дупі, більшість хто клепку мають за кордоном все ще; технологіі нові всі іноземні і москалі навколи них як мавпи скачуть, кнопки натискають. На разунок менджерів і технарів розмова цікава але часу зараз нажаль немає - і головне я вважаю до національного руху руху не має відношення
Джміль

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2007, 14:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Це моя особиста трагедія, так домовити. Але тут я об'єктивно нічого не зможу суттєвого зробити. Навіть моя діяльність за ордоном, як на мене, оже принести більше користі нації. :(

Це не трагедія. Це маразм.

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2007, 15:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Економічну війну чи інформаційну можна вести тільки тоді, коли маєш потужну технічну базу під собою;
і ті ж москалі, не дивлячись на те, що багатьох своїх випускників дійсно відпускають на захід і цивільна техніка у них переважно західна, мають свій власний ВПК, чого вартують лише мільярдні контракти з Індією, підписані напередодні?
А в нас що? Танки ще є? На здоров'я - авіація їх легко понищить. Або ракети земля-земля... Пістолети продаємо? Ну так вони теж, як на мене, нікуди н вперлись... хіба щоб старій бабці від гопів відбиватися.
Тому я виступаю за те, щоб спочатку змогти розмовляти на рівних з іншими, маючи за спиною техніку, а вже далі комусь щось доводити.
Слабкої України, яка відкрила всім все, з неголеним генералом, України, яка проситься, щоб її пожежну дивізію (бо інакше я нашу теперішню армію не назву) взяли в НАТО, я не сприйму ніколи.
Якби був нормальний ВПК - не було б ні газових проблем, ні експортних, а Румунія взагалі тихо би сиділа.
Придністров'я добровільно би приєдналося до України. От так я бачу ситуацію :)

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2007, 20:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:

і ті ж москалі, не дивлячись на те, що багатьох своїх випускників дійсно відпускають на захід і цивільна техніка у них переважно західна, мають свій власний ВПК, чого вартують лише мільярдні контракти з Індією, підписані напередодні?

На літках Сухого що рф продає в Індію та Китай стоїть переважно іноземна авіоніка (навігаційні прибори, система керування і інше електронне приладдя - здебільшого французькі) - Кітаю і Індіі цікаві лише аеродинамічні розробки тобто фюзеляж, і для ціх моделей вони були розроблені в останні роки існування срср (строк від розробки до впровадженні у виробництво 10-15 років). А виробництво того вже не таке складне, бо точність мікрометрова не потрібна, і багато чого іншого теж імпорте - тормозні систими і т.п.
Так що ці літаки не більше російські ніж автобус ЛАЗ український.

Нового наскільки я знаю нічого не було з того часу - навіть по цивільних літках Україна обігнала Росію зараз - наші АН 148 вже літають а москалі за 15 років жодої моделі окрім амфібії Бе не зробили. На виробництво зараз вже думають нові моделі за кордоном купувати в західних проектувальників.

що стовується ядерних озброєнь - це не є дуже складно технічно і доступно навіть пакістану і кореї, питання в грошах і рабсилі.

СВВ написав:

Слабкої України, яка відкрила всім все, з неголеним генералом, України, яка проситься, щоб її пожежну дивізію (бо інакше я нашу теперішню армію не назву) взяли в НАТО, я не сприйму ніколи.
Якби був нормальний ВПК - не було б ні газових проблем, ні експортних, а Румунія взагалі тихо би сиділа.
Придністров'я добровільно би приєдналося до України. От так я бачу ситуацію :)

-жити вам не дає та Румунія, чи що ? Хоч вони економічно не дуже від нас відрізняються, але з їхної національної політики приклад можна брати. Вони за останні 50 років позбулися всіх - угорців, німців, і кого ще можна зі своєї території і побудували справжню національну державу. (з циганами проблема - але ж ніхто не є неперевершеним ;-))
А потім вже можна і до ЕС, і до Нато, і столиця культурна європейська Германштадт/Сібіу.

так що про теперішню армію і не раджу хвилюватися - бо вона поки не є армією національної держави (частина напевно є, але я не знаю яка 20% чи 50%), а армією що потенційно може бути викоритана проти титульної нації всякими Табачниками/Табачуками і ко.

ну все сказав.
Як що розумніше до голови прийде, пішіть на icq. Я незабаром приєднуюсь до Свободи "діло робити", і не буду більше тут на форумі думок, що не відповідають офіційній лінії партії пропагувати.
Бо інакше свої ж і заб'ють.
Альтерус

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2007, 12:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

"почати думати що більшість навколо неінтелектуальні, неосвічені"

Шановний, Ви сучасне молоде покоління бачили?.. Є всі підстави принаймні щодо молоді (десь відсотків 85) думати саме так. Я в цьому, що називається, варюся. Інша справа, що це не деґрадація нації, а на 90% пропаганда жидів, які воліють на ТБ показувати та випускати диски, до прикладу, Арію чи КіШ, а не Кому Вниз. Тому про таку групу знають одиниці. Деякі взагалі вважають, що українська музика закінчується на ОЕ, ВВ, Тартакові, ТНМК, Руслані, а також одноманітних цицькогуртах.

Що ж до технарів, то я не згоден з тим, що треба "штампувати" їх. Вони потрібні, але головний фронт боротьби ХХI сторіччя - інформаційна війна. Тож "наш" політолог чи пак журналіст високого гатунку може принести не менше користі. А взагалі все має бути більш-менш рівномірно...
СВВ

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2007, 13:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А не легше створити свою армію шляхом "підйому знизу", а не зверху? Тому що злочинні накази все одно виконувати не можна, за законом, а доки перебрати військо до своїх рук, то купа часу мине.
Я сам бачу проект наступного плану: записується група УНСОвців (скажімо) до лав збройних вил, в одну роту, і створює там дійсно Українську обстановку.
Щодо Румунії - то я відносно Зміїного і їхнього крику навколо того. Користуються тим, що нема кому на них гавкнути добре :)

Справа в тому, що навіть якщо виростає журналіст, якого вчать писати відповідним чином, то він очинає сповідувати так звані "демократичні" способи писання статей, тобто бреше на всіх, тільки щоб його помітили, або пише не для того, щоб "створити середовище", а для того, щоб читачу було цікаво саме його читати, і він викинув знову свою гривню на саме ЦЮ газету.

Причина цього всього - ніхто не платить за статті українського змісту, а сама людина до такого виявляється нездатна (вибачаюся, звичайно, за дискримінацію, але всі журналісти, яких я знаю, що вчаться на журналістиці, добрими оцінками в школі і відповідним інтелектуальним рівнем похвалитися не можуть. в той час як з середньостатистичного студента КПІ можна за рік перепрофілювання зробити першокласного журналіста, тому що має щось в голові).

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2007, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
А не легше створити свою армію шляхом "підйому знизу", а не зверху? Тому що злочинні накази все одно виконувати не можна, за законом, а доки перебрати військо до своїх рук, то купа часу мине.
Я сам бачу проект наступного плану: записується група УНСОвців (скажімо) до лав збройних вил, в одну роту, і створює там дійсно Українську обстановку.

Але то добре на канапі теоретизувати :)

Записується група когось армії, і з 20 чоловік посилають кожного в окрему область, в різні частини. І крапка.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,