•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 [назва фільму]

Автор Повідомлення
Ліна


Повідомлень: 4403
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2017, 11:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Гаккен, Ви маєте право на власне сприйняття і власний погляд, тому не розчарували. Добре, що переглянули і склали власну думку. Не буває так, щоб щось усім подобалося, бо люди різні. І я, перечитавши вже три десятки рецензій, переконалася, що скільки людей, стільки думок.
Як на мене, фільм геніальний. І я його не розглядаю як таку собі розповідь про подію, що сталася 1940-го в Дюнкерку. Тому що розповідь обмежується простором і часом. Без обговорення, що було до, що буде після.
Всіма способами продемонстровано пекло, що відбувається тут і зараз, і як я, людина, реагую на це пекло. І тут немає звичних для військової драми кліше. І немає однакового героїзму, як і підлості однієї міри.
Є кілька абсолютних героїв. Це цивільний Доусон разом з сином, льотчик Фаррієр (а також колега відчайдух Коллінз) і капітан Болтон, який відповідає за евакуацію.
Є різний прояв боягузтва. Хто тікає, хто підставляє іншого, хто накладає на себе руки.
Немає солодкавого пафосу, незважаючи на фінал з відомою промовою Черчіля "Ми будемо битися... битися всюди... Ми захистимо свій острів... Будемо битися... поки Новий Світ не звільнить Старий Світ". Ці слова, прочитані Томмі, що з нього і почався фільм, - це просто останній гвіздок у труну ворога, якого не видно, але який цілий фільм стискав тобі горло. І не дали тебе задушити у відчаї і думці про безвихідь усі люди, які чинили спротив. Включно з солдатами, які насамперед хотіли вижити, і їм це вдалося.
Однак на мене найбільше враження справила не ця промова, а останні кадри з геніальним Томом Гарді. Фарріер вилазить з літака і його осяває сонце, що сідає за обрій. І він мені уявився ангелом-охоронцем, який цілий фільм захищав усіх, хто був на землі, і в підсумку зробив усе, що зміг, послуживши людям.
Цікаво послухати самого Крістофера Нолана щодо причини, чому він зняв цей фільм. Моє припущення, що не дарма він звернувся до незвичної для себе теми. Цим фільмом він говорить новітньому фюреру: Поглянь і зупинись. Знаємо, що тебе може спинити тільки сила, і вона у нас є. Чекай на поразку.
Ось цікавий аналіз фільму:
Dunkirk Ending Explained
http://screenrant.com/dunkirk-ending-timeline-explained-real-story-tom-hardy-captured/
Ліна


Повідомлень: 4403
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2017, 22:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І не йметься на всю голову хворим кацапам... Аякже. В дзеркало вони не дивляться і всіх вчать історії.

http://baltnews.lv/news/20170724/1020386969.html

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/07/22/russia-may-criticise-dunkirk-least-britain-wasnt-allied-hitler/#comments
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2017, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не можу абстрагуватися від того, що вже знаю, при перегляді фільму. Читаю мемуари, і там значно менше чуттєвості. Професійні пілоти знають кілька надійних способів знищити літак - втопити, сісти на пузо, сісти, поламавши шасі. Блістер відкривається перед тим, як пілот іде на вимушену посадку, та ще й на воду, бо після - може заклинити. Там у "Спітфайрі" в кабіні був спеціальний ломик, доречі.

Це все до того, що режисер спеціально педалює переживання, красіву картинку. Це фільм - картинка, що називається, "за мотивами" Дюнкерка, відокремлена від дійсності. І от в цих межах режисер чудово виконав завдання, сказав те, що хотів сказати, продемонстрував бездну різноманітного страждання, англійського.

Між іншим, про ставлення англійців до свого і чужого. Оці "Спітфайри" англійці ніколи не давали чужим. Постачати до СРСР - відмовилися. "Харрікейни" постачали, на тобі, небоже. Американцям продали ліцензію на "Мерлін", але там - особливі відносини. Колоніальну торгівлю здали, що вже там "Мерлін".

Гітлер наказав зупинити танки, бо 300.000 угрупування на пляжі і навколо були би не просто знищені, а у надзвичайно некрасивий, різницький спосіб, і це потім стояло би вічно між англійцями і німцями, приховати це не вдалося би. Корінням цей вчинок походив з Хрестових походів, загальноєвропейських союзів лицарства. З танками було би те, що пізніше сталося на Східному фронті, на Курській дузі, і про що правдивих фільмів ми ніколи не побачимо. Саме у цій війні такі середньовічні понятія зламалися, зламали їх, спочатку, Сталін, але там мало що було ламати, американці, з концепцією тотальної війни, знищення цивільного населення ворога. За німцями також бомбардування Ковентрі, Лондона. Але це не масштаб Дрездена, безумовно.

За цією картинкою, позаду - кілометрова глибина стосунків, традицій, упереджень, правди. про яку ніхто ніколи не захоче говорити. Як ніхто не говорить вголос про переговори Штатів і Британії щодо вступу Штатів у війну.
Ліна


Повідомлень: 4403
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2017, 22:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ДЮНКЕРК. Крістофер Нолан інтерв'ю (український) HD
https://www.youtube.com/watch?v=563J0tmmWGs

ДЮНКЕРК. IMAX технології (український) HD
https://www.youtube.com/watch?v=c40GmZCe9sI
Ліна


Повідомлень: 4403
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2017, 15:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Гвардія-2". Дивимось...

https://2plus2.ua/gvardiya-2
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2017, 20:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Московитський "Крим" перегляньте ,щоб кров кипіла.

_________________
ImageImage

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET