•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Місцеві осередки. ВО "Свобода" в АРК

Автор Повідомлення
Тирас

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2006, 23:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знаю трьох з 532 прихильників ВО "Свобода" в АРК. Хочу знати інших.
тмуторокань

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2006, 09:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

мене мабуть не знаєшь...
тож буду 4-тим

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2006, 07:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А чому на сайті немає заяви Кримської організації ВО "Свобода" від 26 квітня про скасування автономії. Як на мене, це має бути на головній. Цілком правильна заява.
Кримчак

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2007, 11:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

мабуть, і мене не знаєш. Тож за Тьмутараканом буду п"ятим). До речі, було б цікаво поспілкуватись з однодумцями з Криму, точніше, знайти нових. Тож пишить!
ДмитроКерчь

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2007, 16:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Привіт! Я не є членом ВО Свобода але сподобуються дуже, хотів би знайти однодумців в Криму. Там потрібно ширше представляти діяльність ВО Свобода. Як що є вКриму прихільники Свободи будь ласка напишить листа Dimakerch@ukr.net
Stem

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2007, 09:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці! Контактуйте з головою Кримської ВО "Свобода" Едуардом Леоновим. Його тел. 8 050 397 30 97. Успіхів!
Русин

ПовідомленняНаписане: 04 червня 2007, 22:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Здатних до реальної роботи на терені Криму прошу виходити до мене на звязок тощо: 8 050 883 50 40.

Робота є!
Станіславець

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2007, 08:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ех, жаль що не в Криму мешкаю. Цікаво, мабуть, а антиукраїнському середовищі жити))))))))))
Кримчак

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2007, 06:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пропоную всім симпатикам та членам ВО зустрітись,познайомитись та поспілкуватись.Певен,це буде корисно як для організаціі в цілому,так і для кожного окремого її члена. Тим більш,що на моєй пам"яті жодного разу не біло загального збору Кримського осередку,тільки коли приїжджав п.Тягнибок,та й то,там було більше представників інших правих сил,ніж "свободівцев". Зробити це зручніше буде в будь-яку неділю в Сімферополі. Було б добре,якщо б завітав хтось із Провіду ВО. Не треба арендувати якесь приміщення, можна просто зустрітись десь вулицею та посідіти десь в парку.Не так вже й нас багато,та не й усі зможуть приїхати. Давайте влаштуєм збір у липні,в середині місяца або на прикінці.Ціль-знайомство та спілкування.

Редаговано: Кримчак (18 червня 2007, 10:08)
Кримчак

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2007, 06:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Станіславець написав:
Ех, жаль що не в Криму мешкаю. Цікаво, мабуть, а антиукраїнському середовищі жити))))))))))

Ти не уявляєш,друже,наскільки це цікаво! Переселюйся,сам побачиш :-)
Русин

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2007, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кримчак написав:
Пропоную всім симпатикам та членам ВО зустрітись,познайомитись та поспілкуватись.Певен,це буде корисно як для організаціі в цілому,так і для кожного окремого її члена. Тим більш,що на моєй пам"яті жодного разу не біло загального збору Кримського осередку,тільки коли приїжджав п.Тягнибок,та й то,там було більше представників інших правих сил,ніж "свободівцев". Зробити це зручніше буде в будь-яку неділю в Сімферополі. Було б добре,якщо б завітав хтось із Провіду ВО. Не треба арендувати якесь приміщення, можна просто зустрітись десь вулицею та посідіти десь в парку.Не так вже й нас багато,та не й не усі зможуть приїхати. Давайте влаштуєм збір у липні,в середині місяца або на прикінці.Ціль-знайомство та спілкування.

Виходь на зв'язок!
Русин

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2007, 21:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кримчаку, відповідай на дзвінки, коли тобі телефонують! А то, напевно, зовсім здичавів в своєму Восході. Ги..ги..
тмуторокань

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2007, 21:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

вчора на матчі Таврія - ФК Харків два сектори фанів Таврії влаштували перекличку: СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА! )) ось так! близько 300-400 людей))

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2007, 21:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

а де матч був?
Вареник

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2007, 21:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В Сімферополі.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"