•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Київська Русь - можливо треба відродити Нашу стару Державу?

Автор Повідомлення
пан майор


Повідомлень: 1482
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2010, 20:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Червона брама написав:
пан майор написав:
Червона брама написав:
Слава Україні! Але треба бути обережним - далеко не всі "українці" є насправді українцями, на Сході багато підлюдського тваринного елементу невідомої чи раси чи штучної більшовицької селекції. А в Карпатах скрізь чорна кров, яка займається мольфарством та урікає стрілецьких дітей арійського опоходження. Так що любов тільки до своєї крові, спочатку сепарація від чужинців[/quote

УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІЗМ — ІДЕОЛОГІЯ ДУХУ, А НЕ ТІЛА

Вільгельм фон Габсбург був австріяком (німцем) з династії Габсбургів, яка правила Австро-Угорською імперією. Це доконаний факт. Бо ж - династія.

Вільгельм фон Габсбург під псевдо «Василь Вишиваний» був розстріляний в комуністичних катівнях "Савєцкай Родіни" як український буржуазний націоналіст.


Питання полягає в тому: Чи має право українець російського походження покласти голову за Україну, не беручи псевдо «Іван Вишиваний», чи українець білоруського походження - “Янко Вишиваний», чи українець чешського походження - “Ян Вишиваний» ?

Ключ-підсказка для облегшення відповіді: Родословну однозначну має "Кавказька вівчарка", "Англійська вівчарка", "Німецька вівчарка".

А чи чемно і не принизливо для високого звання - ЛЮДИНА !!! підходити до визначення національності, як до породи СОБАКИ???

А чи ми не "звалюємося" визначеннями національності по тілу, а не по духу ЛЮДИНИ в комуністичне болото, а чи іже подібним ідеологам диявола - князя світу цього? У них же безбожників: «битійо апрєдєляєт сазнаніє» Тобто, «пузо первинне, а мізки — вторинні”. А чи, може, будемо, як вони - сатаністи, циркулями вимірювати черепи, щоб довести однозначність національності, як породи у собаки. Адже це вже робили споріднені з комуністами ідеологи.

А Степан Бандера застерігав нас, не перейматися чужинецькими ідеологіями!

Степан Бандера - найвищий авторитет сучасного українського націоналізму визначив нам, його, честі маючим, носити високе звання -"бандерівець" таке розуміння нашої ідеології : «НАЙГЛИБШІ КОРІННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІЗМУ Є ХРИСТИЯНСЬКА МОРАЛЬ!»

То так - але Дух - це Кров. Як Кров забруднена, то Дух вмирає. То що Василь Вишиваний був прихильником української ідеї - це зрозуміло, бо він був арійського походження. Раса вище нації, але може існувати тільки через націю. Тому між расізмом та націоналізмом немає жодного протиріччя. А в Карпатському реґіоні існують певні расові прошарки, які займаються магічними практиками, що не мають ніякого відношення не то що до християнства але навіть до арійського "язичнитцва". Читайте Коцюбинського "Тіні забутих предків", він був зі старої чернігівської шляхти. Там все написано, це пророцтво про майбутню загибель ОУН. Арійська раса (Іван і Марічка) гине від магічного шлюбу прриродной підлюдьскої сили (Палагна) з чорним антиарійським мольфарством (Юра). Мораль, мораль - головне це кров Марії, а не мораль.
Цитата:
Концепція зматеріалізованої Ідеї парадигми Крові із застосуванням емпіріокретицизму в ідеології расистського тлумачення сепарації націоналістичного означення християнського понняття первинності від Слова із тотожністю її в язичництві "Дух - це Кров", як зконцентрованої структуріально на закцентованості перманентності приватного розуміння індивідуалізму в соціальних явищах по типу екстрасенсорики в мольфаризмі, і щодо життєздатності євгеніки в розумінні ОУН і структуріально споріднених в надструктурах максимально наближених до розуміння мінімалізації зконцентрованої на базисові "Мораль, мораль - це кров Марії, а не мораль." з конкретним розумінням віртуальної дійсності, де ідеальне реальніше реального буття чи побутових ідеологічних визначень в розумінні певного конкретного в субєктивізмі речей з точки зору обєктивного погляду, тобто, на разі - наукової концептуальної піраміди поглядів на речі очевидні, але неймовірно не реальні, перейдемо до емпірики:

Для спорідненості розтотожнення ідеї в епіріокритицизмі з матеріалістичними підходами до реалістики:

Береться експеріментальне бачення яєць, підсипаних під квочку, яка на протязі ікубації бачить перед собою неспорідненого з нею ні расово, ні національно - яскравого Африканського смугастого папугу Какаду із "орлино-подібно" закрученим дзьобом. І в процесуальному вилупленні курчат з яєць, у них дзьоби будуть закручені не по образу матері - курки, а по образу Духовного їх отця Какаду.

Ні кровно, ні тілесно не передалася расова спадкоємнісь курки по національності -Півень.

А національна спадковість папуги по національності Какаду передалася курчатам у вигляді їх закручених дзьобів.

"Мораль, мораль - головне це кров Марії, а не мораль", - як сказала Червона Брама, - протирічить гноселогічним корінням проведеного на КУРЦІ, КУРЧАТАХ І ПАПУЗІ Науково-Дослідноно експеременту із деталізованим теритичнио-практичним філософським описанням примітивізації понять для полегшеного світосприйняття емпіричного регресування укоріненого в свідомості деградаційно - прискорених процесів духовного падіння в матеріалістичне сприйняття ідологічних первнів реалістики навколишнього середовища.

Так як же може бути «Дух - Кров»? А «Мораль, мораль - головне це кров Курки, а не мораль»?

Ідеологія: Курчата з-під Курки вилупилися із закрученими по-орлиному дзьобами, бо Квочка під час насиджування яєць постійно перелякано бачила перед собою, страшного для неї із закрученим по-орлиному дзьобом папуги, Какаду.

Висновок: Дух - це не Кров.
Кров - це не Дух.

А головне у Марічки - її Дух, а не - її Кров.

Тож

УКРАЇНСЬКИЇ НАЦІОНАЛІЗМ - ЦЕ ІДЕОЛОГІЯ ДУХУ, А НЕ КРОВІ !!!
Пан майор
Цитата:

_________________
пан майор
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2010, 22:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:


УКРАЇНСЬКИЇ НАЦІОНАЛІЗМ - ЦЕ ІДЕОЛОГІЯ ДУХУ, А НЕ КРОВІ !!!


Пане майор,нарешті!
Істину кажете!

Бо пишуть тут : кров, кров - основне. Дехто колір досліджує, знайшли вже чорний...

Український націоналізм - ідеологія ДУХУ, а не крові!
Чорнобривий


Повідомлень: 41
Звідки: Січеслав (Дніпропетровськ)

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2010, 22:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Червона брама написав:
Марися написав:
Червона брама написав:
Слава Україні! Але треба бути обережним - далеко не всі "українці" є насправді українцями, на Сході багато підлюдського тваринного елементу невідомої чи раси чи штучної більшовицької селекції. А в Карпатах скрізь чорна кров, яка займається мольфарством та урікає стрілецьких дітей арійськог опоходження. Так що любов тільки до своєї крові, спочатку сепарація від чужинців

:))))).....
і тільки в Дзержинському живуть " істинні, чистокровні і сепаровані" українці... )))))))

Шановно, гаразд кепкувати. Це реальні речі. Я був на Прикарпатті й бачив дитину, яку урікли "добрі сусіди". А батьки-то дитини шляхетської крові. Так що це зовсім не простий злочин з побутової заздрощі. Взагалі загибель ОУН на Прикарпатті ще чекає на дослідження з расової точки зору. Як чорна кров спільно з лубянськими колдунами нищила арійське расове ядро ОУН, декотрі наробки для слідства вже є.


Червона брама, а ви певно будете тим таємничим слідчим, останнім "арійцем" з расового ядра ОУН (ледве стримуюсь від реготу), який ті наробки оприлюднить згодом для вірного діагнозу психіатра.
Скажіть, шановний/шановна, а які психотропні речовини ви вживаєте:
нейролептики, транквілізатори, седативні засоби, антидепресанти, нормотимічні засоби, ноотропні засоби, психостимулятори???
Я б вам порадив більше нейролептиків на кшталт галоперидолу чи тіоридазину, бо вони блокують ретикулярну формацію мозку та пригнічують вищу психічну нервову діяльність, не впливаючи при цьому на свідомість. На відміну від інших заспокійливих препаратів, мають антипсихотичну дію. Використовуються для усунення марення, галюцинацій, почуття страху, агресії, ослаблення психомоторної збудженості. Препарати активно застосовуються при лікуванні важких психічних розладів та психопатологій.
Я гадаю це вам допоможе в боротьбі з карпатськими мольфарами-агентами КДБ та іншою чорною кров'ю чи расово-невірними українцями!
З повагою, щиро ваш, підлюдський тваринний елемент зі сходу України, бажаю вам швидкого одужання!

_________________
вітаю
МіхаельВітман


Повідомлень: 5497
Звідки: м.Херсон

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
пан майор написав:


УКРАЇНСЬКИЇ НАЦІОНАЛІЗМ - ЦЕ ІДЕОЛОГІЯ ДУХУ, А НЕ КРОВІ !!!


Пане майор,нарешті!
Істину кажете!

Бо пишуть тут : кров, кров - основне. Дехто колір досліджує, знайшли вже чорний...

Український націоналізм - ідеологія ДУХУ, а не крові!

Подумалося,а от якби пані Марися колись таки вийшла заміж за такого собі яскравого,хороброго,красивого джігіта....наробили би дітей,виховали б їх (за вимогою пані Марисі!!!) у націоналістичному дусі,та от біда: один з них дуже схожий на джігіта...і що із тим робити? Так...він ладен вмерти за Україну....але за зовнішніми ознаками він не має нічого спільного з українцями!...Звичайно,я не вірю в те,що таке могло колись статися (за пані Марисю я у цьому спокійний,Вона в цьому плані дуже свідома!)...але мусим визнати,що і такі випадки все ж трапляються...і вся ця балаканина про дух..може призвести лиш до того,в кінці кінців ідеологію Націоналізму сповідуватимуть негри і мулати...ну в крайньому випадку змішані поперемішані українці...тому все ж таки певний самозахист в цьому плані має бути....хоча пані Марися і каже,що Вона визнає тільки Дух,але сама то Вона свідомо захищає свою кров! За це Їй шана!!!!)))
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Міхаель! Я би ніколи не вийшла ні за джигіта, ні за молдаванина, ні за єврея,ні за москаля... Бо так вихована. Може це через кров, а може через гени - не знаю точно. Розумію лише, що і українці ( які навіть (одружені з українцями) "гаварят на язикє" ,лосують за пр, купляються за гречку... Чому? У них же українська кров? Бо справа в силі духу. Як відчуваєш його в собі - ти націоналіст і будеш захищати своє до останнього.
МіхаельВітман


Повідомлень: 5497
Звідки: м.Херсон

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 11:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Міхаель! Я би ніколи не вийшла ні за джигіта, ні за молдаванина, ні за єврея,ні за москаля... Бо так вихована. Може це через кров, а може через гени - не знаю точно. Розумію лише, що і українці ( які навіть (одружені з українцями) "гаварят на язикє" ,лосують за пр, купляються за гречку... Чому? У них же українська кров? Бо справа в силі духу. Як відчуваєш його в собі - ти націоналіст і будеш захищати своє до останнього.

Справа у тім,що і яйценюк каже за Дух (за духом,а не за кров`ю!) Чому українці (за кров`ю) голосують за пр і "гаварят на язикє"? Та тому що не правильно виховані....нема і не було правильного національного виховання,цілком логічно,що і повиростали такі собі національні деграданти,але це все нічого не означає....Гени так само грають свою роль! (ДОВЕДЕНО!)....просто треба змінити умови,за що МИ і боремося!
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 12:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так. Треба змінити умови. Щоб українці були при владі в своїй національній державі. Тоді все має стати на свої місця. І тільки любительки гострих відчуттів будуть вискакувати заміж за арабів, негрів, французів, італійців... А суспільство мало би осуджувати таких, як і тих,хто знаходить собі дитину без чоловіка. Тоді і про чистоту крові питання вирішиться саме-по-собі.
:).
МіхаельВітман


Повідомлень: 5497
Звідки: м.Херсон

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 12:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Так. Треба змінити умови. Щоб українці були при владі в своїй національній державі. Тоді все має стати на свої місця. І тільки любительки гострих відчуттів будуть вискакувати заміж за арабів, негрів, французів, італійців... А суспільство мало би осуджувати таких, як і тих,хто знаходить собі дитину без чоловіка. Тоді і про чистоту крові питання вирішиться саме-по-собі.
:).

Вчора на одному з сайтів наштовхнувся на косооку львівянку "іоаната панишин"..трохи не вжахнувся..це яким треба бути ідіотом,щоб серед класних дівчат вибрати косооку...фу :(
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 12:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А чому Ви дивуєтесь? Людям багато десятиліть внушали, що міжнаціональні шлюби корисні для...здорового і красивого потомства. А ще прививали любов до чужого, толерантність. От і викривили смак.
А юнаки та дівчата забули,що в українській мові є "кохання" і "любов", які одне без одного не існують.
МіхаельВітман


Повідомлень: 5497
Звідки: м.Херсон

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 12:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
А чому Ви дивуєтесь? Людям багато десятиліть внушали, що міжнаціональні шлюби корисні для...здорового і красивого потомства. А ще прививали любов до чужого, толерантність. От і викривили смак.
А юнаки та дівчата забули,що в українській мові є "кохання" і "любов", які одне без одного не існують.

Та вже нічому не дивуюсь)))
Червона брама


Повідомлень: 126
Звідки: Дзержинський

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 13:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорнобривий написав:
Червона брама написав:
Марися написав:
Червона брама написав:
Слава Україні! Але треба бути обережним - далеко не всі "українці" є насправді українцями, на Сході багато підлюдського тваринного елементу невідомої чи раси чи штучної більшовицької селекції. А в Карпатах скрізь чорна кров, яка займається мольфарством та урікає стрілецьких дітей арійськог опоходження. Так що любов тільки до своєї крові, спочатку сепарація від чужинців

:))))).....
і тільки в Дзержинському живуть " істинні, чистокровні і сепаровані" українці... )))))))

Шановно, гаразд кепкувати. Це реальні речі. Я був на Прикарпатті й бачив дитину, яку урікли "добрі сусіди". А батьки-то дитини шляхетської крові. Так що це зовсім не простий злочин з побутової заздрощі. Взагалі загибель ОУН на Прикарпатті ще чекає на дослідження з расової точки зору. Як чорна кров спільно з лубянськими колдунами нищила арійське расове ядро ОУН, декотрі наробки для слідства вже є.


Червона брама, а ви певно будете тим таємничим слідчим, останнім "арійцем" з расового ядра ОУН (ледве стримуюсь від реготу), який ті наробки оприлюднить згодом для вірного діагнозу психіатра.
Скажіть, шановний/шановна, а які психотропні речовини ви вживаєте:
нейролептики, транквілізатори, седативні засоби, антидепресанти, нормотимічні засоби, ноотропні засоби, психостимулятори???
Я б вам порадив більше нейролептиків на кшталт галоперидолу чи тіоридазину, бо вони блокують ретикулярну формацію мозку та пригнічують вищу психічну нервову діяльність, не впливаючи при цьому на свідомість. На відміну від інших заспокійливих препаратів, мають антипсихотичну дію. Використовуються для усунення марення, галюцинацій, почуття страху, агресії, ослаблення психомоторної збудженості. Препарати активно застосовуються при лікуванні важких психічних розладів та психопатологій.
Я гадаю це вам допоможе в боротьбі з карпатськими мольфарами-агентами КДБ та іншою чорною кров'ю чи расово-невірними українцями!
З повагою, щиро ваш, підлюдський тваринний елемент зі сходу України, бажаю вам швидкого одужання!

Вживаю тільки напої, вироблені в Україні - Немиров МП переважно, ще непогано йде "Медовуха гречана" запорізька (це біля вас). Але справжнє відкриття - це франківська Карпатьска перчинка". Так десь чвертку щодня, не більше. Вистачає.
На Сході є не тільки підлюдський тваринний елемент, є і козаки, але дуже мало, жидомоскальський більшовизм майже всіх цілеспрямовано винищив. Співвідношення десь таке - на одного козака десять бидляків. На Заході бидла немає, проте там біда серйозніша - чорна кров, антишляхта, яка володіє відповідними рітуалами, й ОУН загибла саме від внутрішньої аґентури. Але де могли чекісти іі знайти - як не серед своїх карпатських "братів" по чорної крові. Софійка засипалась разом зі своєю відьмацькою командою, а далі мені вже все стало ясно, що навіть в С.Б. ОУН була чорна кров, тому часто ліквідували не тих, кого треба.

_________________
Гей, відкривайте до свободи браму,
Кров'ю окроплені золоті ключі:
Вулицями Лева веде свою кохану
Хлопець із лісу – Місяць на плечі.
Червона брама


Повідомлень: 126
Звідки: Дзержинський

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 13:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Український = арійський. А переважна частина населення Сходу, не кажучи вже про Московщину не є арійською. Більшовики свідомо нищили арійський елемент на Сході, вбивали козацтво й майже досягли своєї мети. Придивіться на обличчя електорату Януковича. Ви що вірете, що це ваші "брати", яких треба перевиховати, повернути до українських коренів? Це скоріше вони вас прийдуть лікувати від хвороби "бандерізму". Один рупор ПР (як філії Світового Уряду) з Харкова так і написав "Незабаром в Галичині ми ізолюємо бандерівців від "нормальних людей". Зробити це буде легко, всіх вас уже зібрали докупи - під прапори "Свободи". Так що готуйте підпілля, звісно за рецептом полковника Євгена Коновальця - за допомогою спецслужб.

_________________
Гей, відкривайте до свободи браму,
Кров'ю окроплені золоті ключі:
Вулицями Лева веде свою кохану
Хлопець із лісу – Місяць на плечі.
пан майор


Повідомлень: 1482
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 15:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Червона брама написав:
Чорнобривий написав:
Червона брама написав:
Марися написав:
Червона брама написав:
Слава Україні! Але треба бути обережним - далеко не всі "українці" є насправді українцями, на Сході багато підлюдського тваринного елементу невідомої чи раси чи штучної більшовицької селекції. А в Карпатах скрізь чорна кров, яка займається мольфарством та урікає стрілецьких дітей арійськог опоходження. Так що любов тільки до своєї крові, спочатку сепарація від чужинців

:))))).....
і тільки в Дзержинському живуть " істинні, чистокровні і сепаровані" українці... )))))))

Шановно, гаразд кепкувати. Це реальні речі. Я був на Прикарпатті й бачив дитину, яку урікли "добрі сусіди". А батьки-то дитини шляхетської крові. Так що це зовсім не простий злочин з побутової заздрощі. Взагалі загибель ОУН на Прикарпатті ще чекає на дослідження з расової точки зору. Як чорна кров спільно з лубянськими колдунами нищила арійське расове ядро ОУН, декотрі наробки для слідства вже є.


Червона брама, а ви певно будете тим таємничим слідчим, останнім "арійцем" з расового ядра ОУН (ледве стримуюсь від реготу), який ті наробки оприлюднить згодом для вірного діагнозу психіатра.
Скажіть, шановний/шановна, а які психотропні речовини ви вживаєте:
нейролептики, транквілізатори, седативні засоби, антидепресанти, нормотимічні засоби, ноотропні засоби, психостимулятори???
Я б вам порадив більше нейролептиків на кшталт галоперидолу чи тіоридазину, бо вони блокують ретикулярну формацію мозку та пригнічують вищу психічну нервову діяльність, не впливаючи при цьому на свідомість. На відміну від інших заспокійливих препаратів, мають антипсихотичну дію. Використовуються для усунення марення, галюцинацій, почуття страху, агресії, ослаблення психомоторної збудженості. Препарати активно застосовуються при лікуванні важких психічних розладів та психопатологій.
Я гадаю це вам допоможе в боротьбі з карпатськими мольфарами-агентами КДБ та іншою чорною кров'ю чи расово-невірними українцями!
З повагою, щиро ваш, підлюдський тваринний елемент зі сходу України, бажаю вам швидкого одужання!

Вживаю тільки напої, вироблені в Україні - Немиров МП переважно, ще непогано йде "Медовуха гречана" запорізька (це біля вас). Але справжнє відкриття - це франківська Карпатьска перчинка". Так десь чвертку щодня, не більше. Вистачає.
На Сході є не тільки підлюдський тваринний елемент, є і козаки, але дуже мало, жидомоскальський більшовизм майже всіх цілеспрямовано винищив. Співвідношення десь таке - на одного козака десять бидляків. На Заході бидла немає, проте там біда серйозніша - чорна кров, антишляхта, яка володіє відповідними рітуалами, й ОУН загибла саме від внутрішньої аґентури. Але де могли чекісти іі знайти - як не серед своїх карпатських "братів" по чорної крові. Софійка засипалась разом зі своєю відьмацькою командою, а далі мені вже все стало ясно, що навіть в С.Б. ОУН була чорна кров, тому часто ліквідували не тих, кого треба.


Знову за рибу гроші.

_________________
пан майор
пан майор


Повідомлень: 1482
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 16:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
пан майор написав:


УКРАЇНСЬКИЇ НАЦІОНАЛІЗМ - ЦЕ ІДЕОЛОГІЯ ДУХУ, А НЕ КРОВІ !!!


Пане майор,нарешті!
Істину кажете!

Бо пишуть тут : кров, кров - основне. Дехто колір досліджує, знайшли вже чорний...

Український націоналізм - ідеологія ДУХУ, а не крові!


Шановна пані Марися!
Дух, саме - Дух! Бо найвища у Вселенній Сила — це Святий Дух.
І ніщо у світі не повстало, як не через Святий Дух. Це доведено найсучаснішими ученими, як богословських, так і світських наук.
Святий Дух — це Бог — це Ісус Христос — це Любов.
Тому, Український Націоналізм — це Любов.
І ніяка сила не може бути сильніша Любові. Любов — Всесильна.
Цей факт доведений, як теоретично, так і емпірично.
Усі інші доводи — це делітанство.

_________________
пан майор
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2010, 22:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:

Тому, Український Націоналізм — це Любов.

І ніяка сила не може бути сильніша Любові. Любов — Всесильна.
Цей факт доведений, як теоретично, так і емпірично.
Усі інші доводи — це делітанство.

:)).

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET