•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Осередок в Маріуполі

Автор Повідомлення
Моряк Папай

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2006, 16:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Всі хто не хоче жити під триколором в донбасі - пішить ЗА АДРЕСОЮ Boh_dan@gala.net
архі

ПовідомленняНаписане: 01 червня 2006, 00:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

а що існує реальна загроза?

ПовідомленняНаписане: 01 червня 2006, 22:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:))))) "Ти що кіна не бачив" Со Брат 2 :)))) То є не тільки загроза - скоро це буде реальним фактом :((((((
Чорний

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2006, 13:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

І як створення первинного осередку? Ви хоча б контакт маєте з обласним осередком?

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2006, 15:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

трохи не в тему, але ИМХО Маріуполь повинен бути окремою областю "Приазовською", як і Кривий Ріг...

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2006, 17:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

тмуторокань написав:
трохи не в тему, але ИМХО Маріуполь повинен бути окремою областю "Приазовською", як і Кривий Ріг...

Не погоджуюсь. Я за зменшення областей. Скажімо Львів, Тернопіль, Франківськ - в одну Галичину...
Альтерус

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2006, 18:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не думаю. Тернопільчани та франківці на нас не схожі все ж.

А Маріупіль однозначно має мати свій регіон.
Моряк Папай

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2006, 17:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

/qЧорний

Написане: 06 червня 2006, 12:27
І як створення первинного осередку? Ви хоча б контакт маєте з обласним осередком?/q

Зі створенням осередку поки важко - можливо тому що літо/море/екзамени етс та й в мене багато справ, і активности від мене небагато :((( З областю контакт маю, а що до окремої області - то люди мабудь не розуміють що то є - "ДОНБАСС" і області не роз"єднувати треба а навпаки - об"єднати луганськ харків донецьк , може загальна кількість буде такою як наприклад в селі на львівщіні :)))) Але смішного в цьому небагато :(((
Альтерус

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2006, 11:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Загалом так, але Маріупіль все ж абсолютно не схожий на Донецьк. Це через велику кількість нехай асимільованого, але грецького населення.
Моряк Папай

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2006, 22:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Краще б цього ГРЕЦЬКОГО :) не було б . В нух навіть пословиця є - бережить євреїв :))) Як на мене то більшість мої друзів росіян (за походженням) за Україну , чого не скажеш про друзів греків - мо комплекс меншовартості як у нас ???
Альтерус

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2006, 13:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ну так. Є ще таке - "Росіянина може обдурити лише циган, цигана - поляк, поляка - єврей, єврея - грек, а грека - хіба сам Диявол".

Так, більшість греків за походженням за Росію (на жаль). Моя сім'я, мабуть, єдине щасливе виключення. :) А от щодо росіян, то тут, у Києві, майже всі за відригіони...

Та й у Раді є кілька греків - Хара, Колоніарі, Скудар. Плюс ще така знана персона, як Геник Васильєв. Знані прізвища своїм кацапізмом...
Юрко Маріуполець

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2006, 22:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Навіщо чіпати тих греків. Звісно не дуже приємно не знайти в керівництві міста жодної української пики, навіть трошки обтяженої регіональністю. Піндоси нахабні надзвичайно, але більше, ніж ми, українці, їм дозволяємо, вони ніколи нічого не зроблять.
Окремість Приазов"я лише частково пов"язана з греками. Ми не Донбас хоча б тому, що під ногами не маємо вугілля...
Та не це мене зараз непокоїть. Мені тяжко бачити, що українці навколо мене налаштовані проти самої України! То може СВОБОДна агітація подіє? Коли виникне бажання створювати осередок я тільки ЗА.
Моряк Папай

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2006, 12:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юрко Маріуполець написав:
То може СВОБОДна агітація подіє? Коли виникне бажання створювати осередок я тільки ЗА.

Це ж треба! Виявляється і в Маріуполі люди живуть ;))) Третім будеш?

ps: З допомогою Толстенка (к. Максим) робиться щось подібне до клуба націоналістів , як я зрозумів це буде кав"ярня на кіровському де будуть збиратися молоді націоналісти, спробую і їх привернути на сторону Свободи - бо щось від КУНу я ніяких дій не бачу -хоча це едине в Маріуполі организація українців.
Юрко Маріуполець

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2006, 20:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А взагалі реально створити в місті осередок? Я слабо уявляю таку процедуру. Я, власне, не знаю де записатись у СВОБОДУ. Виходить, що в Юзовці є організація, та мені хотілось би належати саме до Приазовської СВОБОДИ.
Моряк Папай

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2006, 23:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Взагалі то реально. Але чи зараз то треба? Лиши якісь координати - якщо щось буде цікаве повідомлю або приходь шонеділі в дк будівельників (здаеться) той шо на лівому в парку о 15 там може будуть хлопці - з ними поспілкуйся. Вони начебто із УНСО

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,