•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Як "лікувати" комунізм?

Автор Повідомлення
Дима Золочівський


Повідомлень: 35
Звідки: Золочів

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2013, 13:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микола_К написав:

Комунізм - стадія розвитку суспільства яка настає коли капіталістична стадія себе повністтю вичерпає. Так само як на зміну феодалізму прийшов капіталізм.
Думаю тут все зрозуміло і ясно. Як на мене, то вивчати потрібно не терміни, а реальне життя.

Він не є ані «стадією», ані суспільством чи його устрієм взагалі. «Маркс» не є його винахідником але лише політичним авантюристом та перекручувателем філософії і політекономії. Комунізм був при феодалізмі, капіталізмі і існує зараз. Він абсолютно реальне соціальне явище і поняття. Не буває некомунітичного суспільства або партії чи якогось суспільного прошарка. Нація, держава, сім’я, суспільство чи будь-яка спільність − це його різновиди. Зрозуміло?
Микола_К


Повідомлень: 148
Звідки: м. Львів

ПовідомленняНаписане: 26 липня 2013, 21:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дима Золочівський написав:
Він не є ані «стадією», ані суспільством чи його устрієм взагалі. «Маркс» не є його винахідником але лише політичним авантюристом та перекручувателем філософії і політекономії.
У Вас є можливість перекрутити все навиворіт, і Нобелівська Медаль гарантована. Тим більше що людство прожило вже більше двох століть, і просунулось у пізнанні законів свого розвитку, мабуть.
Цитата:
Комунізм був при феодалізмі, капіталізмі і існує зараз. Він абсолютно реальне соціальне явище і поняття. Не буває некомунітичного суспільства або партії чи якогось суспільного прошарка. Нація, держава, сім’я, суспільство чи будь-яка спільність − це його різновиди. Зрозуміло?
Мова йде про суспільно-значимі закони розвитку суспільства, а не про вузькі відносини між людьми чи групами, які самі в свою чергу є похідними від суспільно-політичного ладу в країні.
Можна або визнавати закони розвитку суспільства або навіть не здогадуватись про їх існування, тоді можливо припустити все - лягаємо спати на 9-му поверхсі, а просинаємось в печері із кам'яною сокирою. До речі вони ділили все що добували по комуністичному, не через те що були духовно багатими людьми, інтерес був чисто економічним, чим більша була родина та фізично сильною тим більше шансів вполювати мамонта, а не навпаки коли мамонт вполює мене.
Сусіпльство є цільним та неподільним розділяємо ми його на стадії силою свойого розуму, так як Природа неділима, але людство її розділило на математику хімію, фізику, геометрію і т.д. і досягло від цього відповідні успіхи. Вивчення предмети починається із розділення його на складові за характерними ознаками. Характерною ознакою ступеня розвитку суспільства є розвиток продуктивних сил, або принципи розподілу матеріальних благ. При феодалізмі розподіл здійснюється на основі віри, тобто народ вірить що партія і її вождь по справедливому розділить і ставали в чергу до чорного входу. Капіталізм оснований на інтересі, це вища форма суспільства від попередньої, бо тут діє сліпий закон хто має більше власності той має більше прибутків. При соціалізмі розподіл - хто не працює той не їсть, от коли є люди які фізично не працюють а ще й як їдять то таке суспільство в апріорі не може бути соціалістичним, хоча його голова може називати народно-демократичним с человеческим лицом. Але від назви суть предмету не змінюється.

_________________
Шануймось, бо ми того варті!
Дима Золочівський


Повідомлень: 35
Звідки: Золочів

ПовідомленняНаписане: 30 липня 2013, 15:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микола_К написав:

Характерною ознакою ступеня розвитку суспільства є розвиток продуктивних сил, або принципи розподілу матеріальних благ.
При феодалізмі
Капіталізм оснований на інтересі, це вища форма суспільства від попередньої, бо тут діє сліпий закон хто має більше власності той має більше прибутків.
При соціалізмі розподіл - хто не працює той не їсть
Але від назви суть предмету не змінюється.

Як же ота «суть» може у тебе «змінюватися» якщо її взагалі нема. Нуль – це безумовно константа, але написати це краще було б коротше.
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2013, 09:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панове, "віра" в комунізм, від недостатнього загального рівня знаннь. Людська історія не знала такого суспільного явища як "соціалізм"чи, тим паче "комунізм". Далі фантазій про них людство не продвинулося. Те що мали в 20 сторіччі на території срсру за всіма ознаками було не більше ніж "державний феодалізм" з відкритою диктатурою жидівського провладного прошарку. Як з ним боротися? та к двох напрямках: 1. Домагатися встановлення нормальних капіталістичних відносин, з регульованою конкуренцією, та громадським контролем. 2.Боротися з жидівською владою, олігархатом, релігійними ідеями, прожидівською поведінкою.
І одна боротьба нічого не вартує без іншої. В тім є головна помилка лібералів різного толку, що відстоюючи встановлення капіталістичних відносин вони не проявляють ніякої активності в антижидівській діяльності, залишаючи суспільство у сфері юдо-комуністичних відносин.

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?
Дима Золочівський


Повідомлень: 35
Звідки: Золочів

ПовідомленняНаписане: 30 серпня 2013, 01:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ясна річ що предмет тут не дуже оригінальний і делікатний вельми. Але й дотепер «комунізм» широко вживане популярне поняття. Однак же визначення його в словниках та енциклопедіях посилається на пріоритет великих всевишніх і сумніву рядових користувачів не підлягає. Російська мова тут виявляється в перших рядах ініціаторів і скаржитися на агресивну чужоземщину за старою звичкою ніяк не виходить. Тому й відповідати треба за досягнення і подвиги славних радянських ветеранів у тому числі в галузі мовознавства якщо самі вони на таке не здатні. Звинувачувати адже Америку в «комунізмі» ніяк не можливо, і сидять місцеві академіки лауреати та роблять вигляд що нічого не бачать і не знають та на закордонних колег поглядають, може чого звідти капне .
А якщо простіше , так перш за все потрібно сформулювати питання про коректність вживання словосполучень «комуністичне суспільство», «комуністична партія» , «комуністичний союз» за аналогією , наприклад , з усім відомим «прейскурантом цін». А потім вже і пояснити потрібно що безграмотні політичні авантюристи стільки років морочили голови не в міру лояльним невибагливим інтернаціональним російськомовним громадянам.
Ларіосик


Повідомлень: 22
Звідки: Харків

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2013, 09:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ларіосик написав:

Риторика товариша Вані така сама як і в інших комуністів і їх нащадків регіоналів.

Антинародну пенсійну реформу не вдалося відмінити тому що опозиція надала всього 170 голосів замість 180, при цьому регіонали жодного голосу не надали, але вони не винні а винна опозиція, що не додала голосів.
Коротше, Гебельс відпочиває.


Хочу ще додати. Сьогодні по радіо "Ера" регіонал Колесніченко підтвердил мої слова про риторику комуно-регіоналів.
Він заявив, що в будівництві обхідних газопроводів (південного і північного) винна не агресивна Росія, а розважлива і обачлива Европа, яка не змогла заборонити будівництво цих газопроводів.

А чому комуно-регіонали використовують такі невдалі, для розумної людини вислови? А тому що їх риторика розрахована на людей які "виховані вовками" у Радянському Союзі, такі собі "мауглі". На людей які не навчені думати своїм розумом, а звикли коритися інстинктам накшталт - "влада це наша зграя і якщо ми її підтримаємо то нас будуть боятися і ми разом виживемо"

_________________
Під лежаче каміння кава не тече
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2013, 09:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
"влада це наша зграя і якщо ми її підтримаємо то нас будуть боятися і ми разом виживемо"

помоєму нормальні інстинкти доби агресивного соціял-дарвінізму

невже коли Свобода прийде до влади ви не будете вважати владу... ну нехай не зграєю - назвемо "спільнотою"... і якщо ви їх підтримаєте то нас будуть боятися ви разом виживете і переможете ворогів ?

а гасло "людина людині вовк" це якраз більш дієво саме зараз, при капіталістичних умовах істування, особливо що капіталізм поки що дещо дикий, але спостерігається закінчення етапу первісного накопичення, бандити одягнули краватки, займаються благодійністю, спортом, і навчають діточок в Гарварді
Ларіосик


Повідомлень: 22
Звідки: Харків

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2013, 20:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

невже коли Свобода прийде до влади ви не будете вважати владу... ну нехай не зграєю - назвемо "спільнотою"... і якщо ви їх підтримаєте то нас будуть боятися ви разом виживете і переможете ворогів ?


Шановний дядьку Іване, в тому-то і річ, що комуністичне свавілля закінчилося. Ми вийшли з туману комунізму і знов повернулися до цивілізованого життя. Вже не треба боятися чи любити владу. Треба її або підтримувани, або ні залежно від її дій. Робить вона щось добре - підтримуй, почала обіцяти покращення і красти - гнати під три чорти вибриком.

До речі, колишня помаранчева команда жила за такими принципами. Коли Тимошенко була прем`єром, вона вирішила підвищити торговельні збори, і наступного дня працівники ринку вийшли на майдан. Для мене це був шок - як це проти своїх і на майдан? (бо я теж виховувався вовками у СРСР). Але коли збори було відмінено і все заспокоїлося - влада як справді "народна" пішла народу назустріч. Це був прояв народовладдя. Щось я не бачив виступів жінок передпенсійного віку на майдані, коли ПР підвищила пенсійний вік для свого виборця. Бо в них мозок вже атрафований і вони "люблять" "своїх" не за дії, а за карі очі. До речі, коли Ющенко пішов на вибори не в складі опозиції, а окремо, то його взагалі виключили з "Нашої України". А Януковича і Симоненка будуть нести, як прапор, навіть коли вони почнуть шамкати, як Брежнєв.

_________________
Під лежаче каміння кава не тече
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2013, 12:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Методика нищення пам'ятників совєцького часу є малодієвою і викликає деяке неприйняття пасивною частиною населення. Вважаю, що більш дієвим було б "переформатування" тих монументів. Доречі так і було в столиці з бюстом косіора, коли під ним з'явився напис "кат українського народу" і постійно поновлювався, то влада прибрала його.
Тож під кожним монументом леніна слід поновлювати напис - "Ульянов своє "поганяло" ЛЄНКА отримав у тюрязі, тому і лєнін", або "за його вказівкою тухачєвський труїв газами селян" У столиці на метро "театральній" варто було б намалювати "вождю" вампірські ікла. А ось в Биківні позаду фігури ЗКа я б встановив чекіста з піднятим до потилиці ЗКа наганом. У формі з зірками. Так щоб ні у кого не викликало сумнівів. звідки взялися й куди поділися сотні-тисяч ув'язнених у Дарниці-Биківні. А то комуняки через деякий час знов почнуть розповідати про звірства "нємецко-фашістов".

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?
Дима Золочівський


Повідомлень: 35
Звідки: Золочів

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2013, 17:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микола_К написав:
від назви суть предмету не змінюється.


Для чудової радянськомовної духовної спадщини велику якщо не вбивчу небезпеку являють деякі нечіткі терміни особливо розповсюджені і політизовані в країнах пострадянського простору.
Микола_К


Повідомлень: 148
Звідки: м. Львів

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2013, 21:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дима Золочівський написав:
Микола_К написав:
від назви суть предмету не змінюється.


Для чудової радянськомовної духовної спадщини велику якщо не вбивчу небезпеку являють деякі нечіткі терміни особливо розповсюджені і політизовані в країнах пострадянського простору.

Небезпека не у термінах чи знаннях а у об'єктивній дійсності. Для тих хто не знає законів суспільства - залізна необхідність тягне, а хто знає - веде, за собою і вся різниця. В підсумку виходить одне й теж.

_________________
Шануймось, бо ми того варті!
Ларіосик


Повідомлень: 22
Звідки: Харків

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2013, 18:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Комуністи закликають нас вступати у митний союз і заперечують підписання асоціації з Європейським союзом, мотивуючи це тим, що одразу нас атакують ГЕЇ. Але вони чомусь замовчують той факт, що в Росії зараз проживає більш 1 000 000 геїв, тобто уся Росія це такий великий Челябінськ з фрезерувальниками нетрадиційними. А в Польщі навпаки геїв майже нема. А чому це так? А дуже просто. Польща споконвіку релігійна країна. Там змалечку дітям дають настанови що є гарним а що не дуже. А чому в Росії цього нема? Бо начебто це православна країна. То є так, але не зовсім. В житті Росії був такий період коли ці самі комуністи розстрілювали священиків і стверджували що релігія це опіум для народу. От і отримали засилля педерастів у своїй російській владі. І нам пробують нав`язати людину, яку у в`язниці (по неперевіреним даним) зробили геєм.
І доречи лідер всіх комуністів Ульянов, якому вони набудували монументів, вмер від сифілісу. Тобто вів розпутне життя.
Ні панове, здається мені що комунізм, як і сифіліс не лікується. Треба ізолювати їх щоб не заразили інших і чекати поки не підуть геть з нашого життя.

_________________
Під лежаче каміння кава не тече
драбина


Повідомлень: 132
Звідки: тутешні ми...

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2013, 20:53 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Ларіосик написав:
Комуністи закликають нас вступати у митний союз і заперечують підписання асоціації з Європейським союзом, мотивуючи це тим, що одразу нас атакують ГЕЇ.

це не нас вони атакують, а комуністів. Як побачать комуніста, так його і атакують з пропозицією почитати вголос листи Лєніна до Камєнєва з Разліву.

_________________
ЕХ....
Мічений


Повідомлень: 361
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 09:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мабуть варто послухати. Особливо тим, хто вірить конспірологам. Соловей не Соловьєв хоч і мовить на язикє.
http://www.youtube.com/watch?v=08Xp049Kylc
Народи Русской імпєрії = РФ можуть врятувати лише націоналісти. Власність = відповідальність.

_________________
Неправда гнобить протидії, але тим дужче бажання боротися з нею. Григорій Сковорода

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET