•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Шведи захистять Балтію від режиму Путіна

Автор Повідомлення
Вектор


Повідомлень: 1329
Звідки: Київ-Чернігів-Дніпро

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2009, 21:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Після війни в Грузії Швеція розпочала змінювати основи своєї політики безпеки, щоб бути готовою прийти на допомогу країнам Балтії в разі агресії проти них режиму Путіна, пише в суботу естонська газета Postimees.

16 червня цього року парламент Швеції прийняв рішення, що країна повинна бути готова як брати безпосередню участь в військових діях, так і надавати військову допомогу своїм партнерам. Було вирішено, у випадку нападу чи здійснення тиску на деякі держави Північної Європи чи Європейського Союзу Швеція буде не стороннім спостерігачем як раніше, а навпаки здійснюватиме військову допомогу.

Швеція не входить в НАТО, але юридичною основою для надання допомоги такого типу може стати Лісабонський договір ЄС, який включає в себе статтю, яка дозволяє такого роду допомогу.

Швеція не взяла на себе ніяких зобов'язань, Швеція буде діяти в кожному окремому випадку з власної волі.

Головне, що Швеція відмовилась від недавньої політики нейтралітету. - робить висновок газета, та приводить слова міністра Оборони Швеції Стена Толгфорса про те що "Швеція втрутиться у випадку агресії проти деяких країн ЄС"

З посиланням на деякі шведські джерела газета пише, що після подій в Грузії Швеція вже розпочала змінювати своє військове планування. Якщо раніше вона основну увагу приділяла захисту своєї території та миротворчим операціям далеко за мажеми країни, то зараз готується і до війни на Балтійському Морі, щоб "при необхідності військовими діями захистити балтійські держави від росії"

Так осіню цього року шведи два рази проводили навчання, в ході яких частини військовослужбовців були десантовані на острів Готланд. Більш за все їх цілью було відпрацювання доставки сухопутних військ в країни Балтії та їхні дії там.

Міністр оборони Естонії Яак Аавіксоо виявив задоволення позицією Швеції, але відмітив що конкретні види допомоги ще не визначені. "Що це означає? Вони приймуть біженців? Відкриють свої кордони для військ союзників? Дозволять добровольцям втручатися чи направлять регулярні війська?" - запитав міністр.

По словам міністра оборони, між Естонією та Швецією в теперишній час ведеться активне військове співробітництво.
Я.Аавіксоо не виключає, що в Естонії можуть пройти крупномаштабні військові навчання за участю шведів, але більш детально про це він не розповів.

Інтерфакс-Україна

_________________
Освіта і патріотизм створюють нації; неуцтво і егоїзм створюють чернь.
(П.Бауст)
http://www.vatra.cc/
Люмен


Повідомлень: 1279
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2009, 00:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Швеція буде захищати Балтію від ворога--Росії.А хто нас буде захищати від можливого вибора України 2010?
лісоруб


Повідомлень: 1939
Звідки: Броди

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2009, 11:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дурня то все. Шведи в штани наробили, москаля злякалися. Розуміють, шо самі вистояти не зможуть. Тому шукають під кого лягти. Вибір у них невеликий. Росія, Європа, США. Під москаля -бояться. Пропадуть. США далеко. Вона(США) таких сателітів по всьому світі має безліч. При потребі розміняє чи здасть ту Швецію москалю і оком не моргне. Залишається Європа. Але шо таке Європа? Бардак і триндіння. Пів Європи(притому багатої Європи) ніколи на військовий конфлікт з москалем за якусь дрібноту не піде. Залишається надіятися лише на себе і на ті країни, які є прокладками між москалем і Швецією. І на такі країни, які мають кордони з Росією. Їм вигідно шоб були джерела напруги по всій довжині кордону з Росією. Шо вони будуть і провокувати. Поки москаль буде розбиратися з сусідами, то інші будуть почувати себе в відносній безпеці.
Вектор


Повідомлень: 1329
Звідки: Київ-Чернігів-Дніпро

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2009, 16:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Да ну Ви знаєте, Швецьке ВПК один з найкращих в світі. Вони виробляють від підводних човнів до навіть винищувачів покоління 4++, росіяни ж тільки створили свій Су-35. Та й приклад війни СРСР в Фінляндії ми пам'ятаємо. Швецію голими руками не візьме ніхто. Да й не шукають вони під кого лягти, вони пропрацьовують всі можливі варіанти. Да й що вони когось там злякалися, то всі нормальні люди дикунів бояться. Особливо зі сходу завжди, не так від їхньої сили як від їхньої дикої дурості. Сила є ума не треба.

_________________
Освіта і патріотизм створюють нації; неуцтво і егоїзм створюють чернь.
(П.Бауст)
http://www.vatra.cc/
лісоруб


Повідомлень: 1939
Звідки: Броди

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2009, 19:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вектор, та я не кажу шо швецькі ЗС слабенькі. Я говорю, шо самостійно проти москаля вони не зможуть встояти. В них після закінчення холодної війни пройшло скорочення ЗС, там в армії гендер всюди. Вони побачили небезпеку й почали рухатися.
Але Швеція нікого і ніколи не зможе і не буде захищати. Все шо вони роблять, заради себе і своєї безпеки. Вони не альтруїсти. За когось класти животи не будуть.
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2016, 17:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В середній школі шведського міста Карлстад пролунав потужний вибух.

http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/02/2/7044256/

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 19:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Між Росією і Швецією розгорається неабиякий зовнішньополітичний скандал через вельми чутливе для Москви питання - територіальне.
http://espreso.tv/news/2016/05/03/na_yevrobachenni_kuban_podaruvaly_ukrayini

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET