•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Дніпропетровці, ви тут?

Автор Повідомлення
Чорний

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2005, 18:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БумБум написав:
Ти такий розумний на всіх кричати? скажи, будь-ласка, що зробив твій Тягнибок? я ж писав - крім гучних заяв ви нічого не робите, навіть людей в яких є бажання ви не можете згуртувати, на відміну від Руху

Анекдот: РУХ згуртовує людей. На мітингу, присв'яченій річничі скільки було тиждень тому? Чоловік 500. Це в колисці руху - в Львові.

А тиждень перед тим, в той самий час, на тому ж місці, без жодної дати - зустріч "Свободи". 5000.

Так що, шановний, по Дніпропетровську не судіть.

Тягнибок - найяскавіший політик західної україни, єдиний, хто має націоналістичу Раді. Чи може не так? Хтось назве когось іншого?

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2005, 19:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тррррррррр! Не женіть коней.

Чоловік з Дніпропетровська. Хіба він винен, що на Центральній, а ще більше на Східній Україні – Рух для непосвячених означає – націоналістична організація. Там ти можеш представляти СНПУ, Рух, птахофабрику ім. Володимира Ілліча Лєніна, але якщо ти говориш українською, якщо ти український патріот, для українофоба ти все одно будеш чортом рогатим - націоналістом. За таких умов на Східній Україні осередки Руху здаються націоналістичними укріпленнями серед дикого степу русифікації.

Але що то за укріплення? Кого цікавить, що залога тих укріплень вже давно струхлявіла, хворіє на вікове недоумство, забула чого взагалі вона тут. Не пощастило їм і з воєводами. Боярин «Коса губа» боявся словом, не те що ділом, образити Хана Кучмана. Боярин Борис «Полукровка» взагалі заявив, що входження в есенгівське іго, то мрія всього його життя. Повісити ярлик Хана Путяна собі і всьому народу, виявилося справою його чести. Чого ж дивуватися, коли сам Великий князь Святої Руси-України Віктор, сам прибув до Казані татарської чолом бити Хану Московському, і слово дати престольне, що Князь наш не сміє противитися волі Хану що земля наша православна Орді Єдиній належить. І те що в Києві Золотоверхім при народному частуванні з медом й музиками від наступника престолу київського, холопам говорилося про не входження в Орду Єдину є неправдою. Бо князь володар свого слова. Може дати, а може й забрати. Не холопське то діло слова Князя пильнувати. На то є вельможі хозарські – свита князівська.

То хто мене переконає, що челядь боярина Бориса «Полукровки» люд наш Вкраїнський захищає, Землю нашу Святу Руську від ворогів оберігає? Зрада! Зрада! Зрада!

Ще прийде Святослав Хоробрий, що порозганяє хозар підступних! Не буде Русь Свята Орді коритись! Так буде.

То я так часом жартую :)
Лев

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2005, 19:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Інструкція "Як дізнатися шо зробив (зробила) політичний діяч, партія, організація тощо":

1. Зайти на офіційну сторінку в і-неті.
2. Знайти розділи про діяльність.
3. Прочитати.
4. Порівняти з іншими.
5. Зробити неупереджені висновки.

:) :) :)

Заходимо на сайт Руху (згідно інструкції): www.nru.org.ua
Читаємо:
останній законопроект (датовано 04 лютого(!) 2005 року) з надзвичайно важливого питання "про символіку місцевого самоврядування" :),
передостанній (датовано 24 червня 2004(!) року) не менш доленосний - „ Про визначення порядку обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування”
останній запит - 25 червня і тд. і тп.
Кількість депутатів від Руху - 15

Заходимо на сайт лідера "Свободи" (згідно інструкції): www.tiahnybok.info
Читаємо:
останній законопроект (датовано 29 червня 2005 року) - Проект постанови Верховної Ради щодо „Цвинтаря Орлят”,
передостанній (датовано 4 квітня 2005 року) - Проекти закону про люстрацію
останній запит - 8 вересня 2005 р. - Про усунення Червоненка з посади міністра (доречі, Рух, НСНУ, УНП майже одноголосно ...не підтримали)
передостанній - 7 липня - Про недопущення знищення культурного заповідника „Трахтемирів”.
Кількість депутатів від "Свободи" - 1

Треба продовжувати?
Геть маски, лицеміри!
Роззуйте очі, легковірні!

ПовідомленняНаписане: 17 вересня 2005, 00:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
А хто тоді ми всі?!

Дійсно, якщо Тарасюк націоналіст, то... о Боже! Хто ж тоді ми?!

ПовідомленняНаписане: 17 вересня 2005, 00:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БумБум написав:
ти такий розумний на всіх кричати? скажи, будь-ласка, що зробив твій Тягнибок? я ж писав - крім гучних заяв ви нічого не робите

Що зробив Тягнибок тобі вже написали розумні люди. Почитай сайт і багато чого несподіваного дізнаєшся.

БумБум написав:
навіть людей в яких є бажання ви не можете згуртувати, на відміну від Руху

не смєшитє мої тапочкі!

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2005, 00:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хм, давайте подивимось на ситуацію в Дніпропетровську, від Руху на День Незалежності було десь чоловік 30-40, в той час як про ВО "Свобода" я взагалі непочув, це тому що ви можете зібрати у Львові де людям розмовляти українською не страшно 5000 тисяч, а в Дніпрі ви і одного чоловіка не можете вивести бо ...?

І взагалі, дуже цікаво, якщо у вас така велика організація, аж 5к чоловік у Львові тількі на мітингу, вибачте, де ваша активність в інших містах? Чи ви пропагандуєте розділення нашої країни на дві частини?

2ОС, ти правий, і ганьба вам що Рух тут діє, а ви, "націоналісти", навіть не зацікавлені в створенні осередка. І що тут писати? Що Рух це націоналістичне укріплення? Я б навіть не сказав, просто Рух на відміну від вас хочь існує і об"єднує дуже багато однодумців. І в моїх очах назавжди тією організацією яка бориться за мої права залишиться Рух, адже ви не зробили _нічого_, і не маєте права його навіть критикувати.

2Лев, і? Може зайдемо на сайт регіонів та есдеків? Мені цікаво що фактично робиться. Що зміниться від того, що Рух буде давати по 20 законопроектів на місяць які ніколи не ухвалять?
Якщо ви себе вважаєте націоналістами то покажи мені ваші націоналістичні дії. Рух ніде не кричав що вони націоналісти, всюди говориться що це просто політична партія, але в порівнянні з вами це і дійсно націоналісти.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2005, 14:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В всього написаного роблю висновок - Бум-Бум не розуміє, чого "Свобода" не займається Дніпропетровськом.

Пояснюю - "Свобода" не займається створення дотаційних осередків. Якщо є бажання працювати в людей, то вони працюють. Якщо ж чекають, поки їм сусід переоре поле - то хай чекають дальше. Прошеними кіньми не наробишся.

Як приклад людей, що хочуть працювати - один з наших форумчан, крім того, що багато пише на форумі, встиг за останній тиждень познайомитися з "Свободою", підготувати набір паперів та відповідну кількість людей для реєстрації організації, в реґіоні, не східнішому від Дніпропетровська. Сам-один, за тиждень! Називати не буду, захоче - сам похвалиться.

Я переконаний, що в майбутньому він не буде діставати всіх питаннями - що мені робити, чому мені не допомагають.

Ви повинні усвідомити, що після дисципліни головне - ініціативність. Ніхто не вказує, що має робити Прикарпаття, Волинь чи Галичина. Ніхто не вказує, не допомагає Харкову.

Беріть приклад! Працюйте. Ци вам треба що б хтось вас приїхав організовувати?

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2005, 09:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Контактний тел. ДО ВО "Свобода" ,я вже давно писав на форумі. Пишу ще раз 7952862 , 80676331828. У нас немає можливості регулярно заходити на форум, але той хто шукає завжди знайде!
Січеславський націоналіст

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2005, 22:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні!

Я щойно тут зареєструвався!
Коротко про себе!
Студент ДНУ (Дніпропетровський Національний Університет)
Активний учасник Помаранчевої революції (в Січеславі). Здавна захоплювався історією України. Під час революції узнав про націоналістичну ідею, українських борців за УССД. Зараз не належу до жодної організації, але приймаю участь в обговореннях і дискусіях щодо української нації, її перспектив, щодо Визвольних Змагань Українського народу. В цей час читаю (дуже здивувався коли знайшов) Дмитра Донцова! Хочу брати активну участь у відродженні української нації!

Був присутній на зустрічі з Тягнибоком, звідки і дізнався про ВО "Свобода", її засади, ідеологію, конкретні кроки.

Прошу мене інформувати, щодо будь-яких заходів у Січеславі (тимчасово Дніпропетровську (ну і назва міста...язик зламаєш)) обов'язково візьму участь!
Дякую за увагу!

Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2005, 15:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні!!!!!!
А чи є тут хтось з Кривого Рогу.
Джміль

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2006, 15:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

У Січеславі є осередок "Свободи".
Дещо вточню інформацію, надану Шульцем.
Адреса: Січеслав, вул. Ворошилова, 4, оф. 37 (8-й поверх).
Телефон: (0562) 39-85-40
Так що, січеславці, тепер можете не блукати.

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2006, 12:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Привіт вам шановне товариство, я теж з Січеслава. Де ви збираєтесь якшо не секрет.
подонок

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2006, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ой. Вибачаюсь, побачив, зайду.

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2006, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Богуну

давай якось зустрінемось, я часто буваю в Кривому Розі.

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2006, 10:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дніпропетровці, читайте:
http://www.sprotiv.kiev.ua/?id=28.05.2006%2019:04&tablename2=news_ukraine
Може, ВО СВОБОДА приєднається?!

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови