•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Украдене Ім'я: Чому Русини стали Українцями

Автор Повідомлення
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2013, 08:34 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
У москалів шовінізм до українців виникає від дебільної образи на українців, що українці є окремим народом, а не такими самими москалями як і вони.


Точно підмічено. Якось зустрілось ще й таке москальське висловлювання : "Все русские - славяне, а значит все славяне - русские" :)))

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Липи


Повідомлень: 443
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2013, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Цитата:
У москалів шовінізм до українців виникає від дебільної образи на українців, що українці є окремим народом, а не такими самими москалями як і вони.


Точно підмічено. Якось зустрілось ще й таке москальське висловлювання : "Все русские - славяне, а значит все славяне - русские" :)))


Скорше, вони при відвідуванні слов`янських країн, відчувають, що щось не то, чи то вони якісь не такі, чи то слов`яни не правільні.

Виховання різко конфліктує з дійсністю, звідси комплекси, злість, агресія і спроба підігнати слов`ян під свій недолугий шаблон.
Слав


Повідомлень: 2151
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 04 серпня 2013, 17:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:


Точно підмічено. Якось зустрілось ще й таке москальське висловлювання : "Все русские - славяне, а значит все славяне - русские" :)))


Я ще в середині 90-х від шовіністичних москалів чув вигадки, що українська мова створена шляхом ополячування російської мови, що такі вороги Росії, як поляки, німці та австро-угорці посприяли створеню української мови та окремого від росіян українського народу, щоб відірвати Україну від Росії, та подібні інші дурниці. Найцікавішим є те, що вони самі щиро вірять в цю маячню, яку поширюють. Пізніше, коли вже я проглядав сайти різних "русских абщин " , " русских блоков" і подібних за змістом організацій, зрозумів, хто тим цілеспрямовано займається. Замість того, щоб перейматися виключно своїми російськими проблемами, різноманітні " русские абщини" в основному тільки те і роблять, що, поширюючи антинаукову маячню таких "істориків", як Железний, Каревин та інших, намагаються "вернуть украинцев в свою русскость".

Російськими шовіністами поширюється антинаукова гіпотеза виникнення української мови в результаті, як вони пояснюють, полонізації російського народу України. При цьому ними ігноруюйться історичні факти виникнення та поширення діалектів народної українськоі мови на землях, як наприклад, Закарпаття та Буковина, які історично ніколи не були під польським впливом, та на таких землях, як наприклад, Сіверщина та Чернігівщина, які перебували під владою Речі Посполитої всього приблизно тридцять років, з 1618 по 1648 р. Ними також не береться до уваги те, що землі України, як і землі Білорусі, однаково в часі та в умовах перебували під владою Речі Посполитої, але тим не менше на тих землях, відповідно, поширились дві окремі мови - українська та білоруська, а не одна. Білоруську мову, як і українську мову, вони також вважають продуктом ополячування російської мови. Оскільки російські шовіністи вважають українську мову ( малоруське наріччя ) російсько-польським діалектом -- результатом ополячування російської мови, то виходячи з їхньої "логіки", народ на Закарпатті та Буковині, які знаходились під Угорщиною та Румунією, мав би розмовляти відповідно російсько-угорським та російсько-румунським діалектами. Не можуть вони і пояснити відсутність впливу єврейської мови на українську мову, враховуючи те, що євреї тримали в Україні шляхетську економіку та управління панськими маєтками.

Шовіністичні любителі рассіюшкі, які поширюють версію, згідно якої українська мова виникла внаслідок ополячування російсьської мови, не можуть пояснити факт, як українська мова могла поширитись на землях, що ніколи не знаходились під польським впливом (див. коментарі):
http://kvshurov.livejournal.com/1106035.html
http://kvshurov.livejournal.com/1120320.html

Українці завжди існували як окремий народ від росіян... Інша справа - що вони не завжди себе раніше усвідомлювали українцями - окремим народом від росіян. Слава різним історичним чинникам, які сприяли самоусвідомленню українців окремим від росіян народом та не дали можливість москалям асимілювати українців у росіян. Шовіністичні любителі рассіюшкі через те бісяться, що вони не змогли асимілювати, змоскалити українців в таких же самих росіян, які проживають в рассіюшці.


Востаннє редаговано: Слав (05 серпня 2013, 19:20), редаговано 3 раз
Липи


Повідомлень: 443
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 04 серпня 2013, 18:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще пане Слав, додам.
Московська пропаганда завжди стверджує, що австрійці, чи поляки, дуже легко "створили" українську мову, але чому, тоді зусилля московитів нав`язати свій маскавскій язик, результату не дали, аж до голодомору. Крім того поляки, були у складі Рос. імперії, і уявати, що вони мали ресурс, важелі більше від росії не можливо.

Горе логіки від рускава міра, котрі стверджують що Австро-Угорський уряд нав`язав політику не тер. росії, взагалі дискредетують свою країну.

Тобто як не поверни, все в них через ср...у.
Олекса300689


Повідомлень: 56
Звідки: Крим

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2013, 09:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Цитата:
У москалів шовінізм до українців виникає від дебільної образи на українців, що українці є окремим народом, а не такими самими москалями як і вони.


Точно підмічено. Якось зустрілось ще й таке москальське висловлювання : "Все русские - славяне, а значит все славяне - русские" :)))


вважаю, що всеж не зовсім так... бачте, ненависть москалів до Українців - це ненависть преісторична - "класична", якщо хочите. Це - ненависть вора й волоцюги - до людини осідлої, людини, що має свій дім й кропіткою працею вирощує свій врожай. Справа у тому, що протягом усієї своєї історії, кацапи жили завдяки тому, що воровали та брехали. Москалі воювали (тут не важливо чиїми руками), гинули... та нічого не досягли. все, що в них є - це безмежні простори мерзлої землі й "жаба у дупі", що простягає свої лапи аж до шиї й душіть кацапську душонку за те, що начебто "братерська Українська нація", що протягом чотирьох сторічч кацапами нещадно винищувалася й обворовувалася, не дивлячись не на що - процвітає та незламно стоїть на своїх незалежних позиціях. А найбільшим "гемороєм" є для москалів - українські націоналісти - патріоти своєї справи, що діють.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 30 червня 2014, 09:24 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

хороший фільм до теми : https://www.youtube.com/watch?v=8baDETNOLxI

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Шкода


Повідомлень: 6588
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 30 червня 2014, 13:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ще гуляє така думка,що на Свободівському прапорі три пальці геть не Тризуб символізують.
Кажуть,що це Гонта під час коліївщини піднімав руку з трьома пальцями в бою.
Це був сигнал селянському війську-вила до бою!

_________________
Незалежність! Екологія! Здорова нація!
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 30 червня 2014, 16:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Студент написав:
Цитата:
українці стали називати себе так, щоб відмежуватись від кацапів. Бо кацапи - то не слов"яни


Вважаю, що Астра та й інші дописувачі помиляються у подібних людоненависних висловлюваннях. Сучасні українці, росіяни, білоруси - братні народи колись міцної, єдиної Русі.
Багатьма науковцями доведено, що термін "україни", "україна" від якого походить сучасна назва нашої країни України з давніх часів означав кінець країни - її відалені куточки і тільки ближче до нашого часу ця назва стала державною і національною.
Звернемся до видатного українського письменника Семена Скляренка. Так, у його романі "Володимир" термін "україна" зустрічається дуже часто. Наприклад: "Велика, страшна, непереможна сила стояла за Володимиром - кнезем новгородським, він готовий був вести її до Києва, до самих далеких україн Русі." [Cкляренко С.Д. Володимир. К.: Веселка. 1991. С.109]; "На українах Русі - скрізь понад Россю й Стугною, над Пслом і Сулою - в два-три ряди височать вали..."[там само, С.253];
"Він ревно служить київському князеві, тримає в покорі полунощні землі, стереже, як пес україни Русі, збирає й посилає в Київ велику дань..." [там само, С.439]; "Я шукав Святополка в усіх градах на захід сонця від Києва й дійшов аж до україн нашої землі, але ніхто й ніде не бачив ні його, ні дружини."[там само, С.510].Пане Студенте! Письменники, поети – це художники, що наділені від природи неабиякою фантазією. Завжди треба звертатись до історичних джерел історичних фактів.

Цитата із Вікіпедії: „Назву Україна дали нашій землі наші предки, нашою мовою... Природно, що аж ніяк не в розумінні окраїни... Цього слова та ще й з таким значенням тоді не існувало. Воно уведено до української мови у XX столітті для її зближення з російською. Але в ті часи широко вживалось слово, яке живе й досі, це дієслово "украяти" ("вкраяти"). Слово означало "виділити", "відірвати", "відокремити". І досі в українській мові існує вираз "вкраяти хліба" (тобто виділити, відокремити частину хліба). І досі існують слова "кравець", "краяти" сукню, "викроїти" годинку тощо... Але зовсім не в розумінні околиці, а в значенні виділення, відокремлення. Так само, як хліб, матерію або час, можна "украяти" землю. Так само, як вкраяний хліб зветься окрайкою, украяна (тобто відокремлена від решти, виділена з-поміж інших) земля, буде зватись Україною (Вкраїною). Ми й сьогодні вживаємо слово "країна", утворене від слова краяти, як загальну назву виокремлених з загалу земель. За своєю рідною землею зберігся термін - Україна (Вкраїна), з пізнішим переносом наголосу на "ї" - Україна. Однак у Шевченка часто зустрічаємо й первісний варіант наголосу: "Я так її люблю, мою Україну убогу...". Отже назва нашої землі, нашої держави і нашої тисячолітньої традиції - "Україна" - означає буквально - "земля, виділена для нас із загалу, відокремлена від решти", коротше - "наша власна земля". Термін "Україна" дуже давній, ймовірно, давніший, ніж термін "Русь", хоча в офіційному київському літописі його вперше згадано лише у XII ст. Причиною замовчування є те, що літописець був на княжій службі, а князі з певних причин популяризували термін Русь”.

Цитата:
„Під 1187 р. Київський літопис за Іпатіївським списком, оповідаючи про смерть переяславського князя Володимира Глібовича під час походу на половців, говорить, що ''плакашеся по немь вси Переяславци'', бо він був князем ''всякими добродЂтельми наполнен - о нем же Оукраина много постона''. Під 1189р. в тому самому літописі в оповіданні про князя Ростислава Берладника згадується, що він ''еха и Смоленьска в борзЂ и приЂхавшю же емоу ко ОукраинЂ Галичькои'' (на означення подністрянського Пониззя). В літописі Галицько-Волинському під 1213 р. є запис ''данилу же возвратившоуся к домови, и Ђха c братом й прия Берестий, и Угровеск i Верещин, Столпе, Комов и всю Оукраинoу'', себто - всю забужанську Україну. Зміст літопису і написання руською (не плутати з російською) мовою слова „Oукраиноу” указує, що йдеться саме про "Україну" в розумінні "країна" - Вітчизна (аналоги є в інших слов'янскьих мовах, наприклад у польскій - „крайова”/Krajowa). У сучасній же російській мові залишилося слово "окраина", яке, зберігши спільний корінь, має інше значення”.

Цитата:
„Етноси середньої смуги Європи у V–ІХ століттях пройшли племінну фазу розвитку, коли вони складалися з окремих етномовно споріднених племен із власними етнонімами. Серед давньоукраїнських назовімо антів, склавинів, дулібів, нащадками яких були літописні племена VІІІ–ІХ століть: поляни, деревляни, волиняни, уличі, тиверці, білі хорвати, сіверяни. У ІХ–Х століттях згадані племена консолідуються, й виникають держави середньовічних націй: перші Англійське та Польське королівства, французькі й німецькі держави, Празьке князівство чехів, Сербська, Хорватська, Угорська держави та давньоукраїнська під назвою Русь. Споріднені племена об’єднувалися під одним етнонімом у єдиній державі, яку нерідко очолювали іноземні династії, як-от нормани. Перший загальний етнонім українців «руський», «русин» упродовж ХVІІ–ХХ століть з часом поступається новому – власне «українці». Щось схоже сталося з іменами наших сусідів. Ляхи стали поляками, волохи – румунами, московити – після 1721 року - росіянами”
Цар Петро украв назву „Русь” для Московії, але в грецькій транскрипції. Греками-візантійцями найменування Русь вимовлялася як Руссіа, латинянами – Рутеніа... Слід також зауважити, що у вирішенні питання найменування своєї держави Петро І виказав велику хитрість. Певно усвідомлюючи, що просте використання чужої назви негідно його монаршої величності, та за придбаною звичкою називати все іноземними іменами, московський цар, своїм указом в 1721 році, повелів іменувати свою надбану імперію неруським словом “Russia”, що в Московщині лише згодом стало вимовлятися як "Росія".

Таким чином було вирішено дві проблеми: по-перше – у сприйнятті своїх підданих – московітів, та споконвічних жителів Русі - українців, у буквальному розумінні, неналежна Московському царю назва Русь, формально, у її дійсному вигляді, не була взята; по-друге – у сприйнятті іноземців, Russia (Росія) була тою країною, яку вони знали як у минулому могутню, із великою історією, тобто - Русь.


„Кацапи мучаться проблемою: збільшити кількість кацапів та розширити територію кацапії.

Зовсім недавно нагуглив цікаві замітки
http://www.imperiya.by/rusworld.html?id=5658
http://www.day.kiev.ua/135022 ,
задаючи ключові слова "теория Духинского".

Цитата з книги «Країна Моксель, або Московія» :
„У кривавому болоті московського рабства, а не в суворій славі норманської епохи стоїть колиска Росії. Змінивши імена і дати, побачимо, що політика Івана III і політика сучасної московської імперії є не просто схожими, а й тотожними...
Росія породжена й вихована у потворній і приниженій школі монгольського рабства. Сильною вона стала тільки тому, що в майстерності рабства виявилася неперевершеною. Навіть і тоді, коли Росія стала незалежною, вона й далі залишалася країною рабів. Петро І поєднав політичну хитрість монгольського раба з величчю монгольського володаря, якому Чингісхан заповів підкорити світ...”
”Політика Росії — незмінна. Російські методи і тактика змінювалися і змінюватимуться, але провідна зірка російської політики — підкорити світ і правити в ньому — є й буде незмінною. Московський панславізм — це лише одна з форм московського загарбництва”.
(Карл Маркс)


«Країна Моксель, або Московія» — історично-документальне публіцистичне дослідження Володимира Білінського у трьох томах, де на основі російських та закордонних історичних джерел автор викладає історію Росії. В. Білінський заперечує тезу деяких російських і радянських істориків, нібито Київська Русь — це колиска трьох слов'янських народів, і доводить, що походження російської нації не пов'язане зі слов'янською, що це насамперед — угро-фінські та тюркські народи.

Фі́но-у́гри або угро-фіни — група народів, що мають споріднені мовні риси (фіно-угорські мови уральської мовної родини) і утворилися з племен північно-східної Європи, що з часів неоліту заселяли Західний Сибір, Зауралля, північне і середнє Приуралля, територію на північ від верхньої Волги, Волгоокське межиріччя та середнє Поволжя до півночі сучасної Саратовської області

Тю́рки — культурно-мовна спільність, що сформувалась на території степів Північного Китаю в I тис. до н. е. Тюрки займалися головним чином кочовим скотарством.
Першим відомим державним об'єднанням тюрків була орда Хунну (відомих з V століття в Європі під ім'ям гуни). У I тисячолітті н. е. тюрки широко розселилися по Євразії, (гуни дійшли до території Франції), змішалися з іраномовними народами в Середній Азії (Середньоазійські тюрки). З VI століття область в середній течії Сирдар'ї і річки Чу почала іменуватися Туркестаном. Згодом, після російського захоплення Центральної Азії, ця назва була поширена на весь регіон. У II тисячолітті н. е. тюрки проникли в Закавказзя (азербайджанці) і на береги Середземного моря (турки-сельджуки, турки-османи, мамелюки), а також заселили Східний Сибір (якути, долгани).

У своїй трилогії «Країна Моксель, або Московія» Володимир Білінський доводить, що такі відомі російські імперські історики, як Карамзін, Соловйов, Ключевський створили міфологію великоросійської держави, і зокрема твердження, за якими нібито[6]:
1. росіяни — слов'яни;
2. Ростово-Суздальсько-Рязанська земля входила до складу Великого Київського князівства;
3. Москву заснував князь Юрій Долгорукий 1147 року.
4. князь Олександр Невський народився у 1220 і брав участь у битві на річці Неві зі шведами в 1240 році, з німцями й естами в 1242 році на Чудському озері.
5. Куликовська битва 1380 року ніби-то визволила князівство Московське від влади Золотої Орди.


Післямова: Хто гуглить, той знаходить!!!

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET